Styl

Povislá oční vička: „Chci mít zase krásné oči,“ říká Adéla

Připravujeme pro vás reportáž z operace očních víček, kterou podstoupila Adéla. Na tématu jsme pracovali s Klinikou plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic, se kterou průběžne spolupracujeme na řadě reportáží.

Do krásy ženy zasahují projevy stárnutí. Když se dá čas trochu pozastavit, není důvod, proč se tomu bránit. Převislá oční víčka řeší řada mužů i žen. Estetická medicína nabízí řešení ve formě jednoduchého a bezpečného zákroku. Tento problém řešila i čtyřicetiletá Adéla, se kterou jsme se domluvili na reportáži z operace.

oči

Ještě před pár lety jsem slýchala, že mám hezké oči. Zdědila jsem je po tátovi. Tedy lépe řečeno jejich čokoládově hnědou barvu. Jejich tvar byla ale vždycky takový, že když jsem si namalovala oční stíny, vlastně pořádně nebyly vidět. Prostě oční víčka jsem měla trochu spadlá odjakživa. Jenže postupem let to začínalo být vidět daleko víc. Už po třicítce jsem si všimla, že mi na fotkách pomalu přestávají být vidět oči a místo nich mám spíš úzké štěrbinky. Ale nijak jsem to neřešila, ani by mě nenapadlo, že to totiž nějaké řešení má. Samozřejmě jsem věděla o plastické operaci víček, ale vždycky jsem si myslela, že se to týká lidí po padesátce a výš. Vždyť na téhle plastice byla moje maminka krátce před tím, než slavila šedesátku.

Jdu to řešit

operaceV posledních letech mě začaly oči trápit čím dál častěji. Jednak jsem si začala připadat mnohem starší, protože víčka jsem měla spadlá čím dál víc. Nejhorší pocit jsem mívala ráno a pak také ve chvílích, kdy jsem byla hodně unavená. Navíc mě začaly oči docela často pálit a slzet. A v té době jsem potkala kamarádku, která měla za sebou operaci očních víček. Holka stejně stará jako já. Vypadala skvěle a nemohla si vynachválit, že na zákrok šla. Napadlo mě, že bych mohla také svůj problém řešit touhle cestou. Začala jsem si shánět podrobnosti a reference a nakonec jsem se rozhodla kontaktovat Perfect Clinic.

Konzultace

Objednat se na konzultaci byl první krok. Dostala jsem kontakt na MUDr. Lukáše Frajera, který operoval shodou okolností také mojí kolegyni. Už když se na mě lékař podíval, potvrdil mi, že ačkoli je mi „jenom“ čtyřicet, jsem adeptkou na blefaroplastiku. Ujistil mě o tom, co mi už říkala kamarádka. Že je zákrok bezpečný a provádí se ambulantně a nemusím se obávat ani žádné bolesti, protože vše proběhne v lokální anestezi. Jsem tedy objednaná na operaci a do budoucna se těším, že se moje potíže vyřeší.        

Další článek bude reportáž z operace očních víček a výpověď Adély, jak operace probíhala.

Více informací na www.perfectclinic.cz.

Informace také na http://www.facebook.com/plastickaoperace či na www.stream.cz/perfectclinic.

   
16.10.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Luciáš85 [*]

  Všechno se zhojí, někomu dřív, jinému zase dýl. Možná tam nemáš otok, ale taky tu zatvrdlinu asi řádnou a těm to jde fakt pomalu

  superkarma: 0 23.12.2015, 21:30:48
 2. avatar
  [4] gerda [*]

  Boros — #3uvažuju nad tím už taky, jakkoliv jsem dřív byla rezolutně proti. Cítím seshora jakýsi tlak ve víčkách, do stran se mi zpod toho kouká divně...prostě potřebuju mít otevřenější oči. Že na fotkách vypadám blběji, než v mládí, je až druhá věc. Ovšem zas nemám víčka natolik spadlá, aby mi to pojišťovna zaplatila. No, bojím bojím, ale tolik lidí to absolvovalo a pochvalují siSml80

  superkarma: 0 17.10.2015, 08:01:10
 3. [3] Boros [*]

  Pojišťovny (zdravotní) vymýšlejí kdejaké obstrukce, aby si to museli pacienti platit sami.

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 0 16.10.2015, 19:34:20
 4. avatar
  [2] ehornych [*]

  Mám podobný problém. Ale o operaci zatím z důvodu jiných zdravotních závažnějších důvodů neuvažuji. I když, člověk nikdy neví......

  superkarma: 0 16.10.2015, 16:50:32
 5. [1] bobani [*]

  u nás je to rodové

  superkarma: 0 16.10.2015, 13:49:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme