Bulvár

Povedený Silvestr

Dceři bylo patnáct a ten rok odmítla s námi jet na Silvestra k rodině kamarádky, vzdálené cca 5 km od našeho městečka, kde jsme obvykle poslední den v roce slavívali. Prohlásila, že už je dost velká a že si na ten den pozvala pár kamarádek, když nebudeme doma – vyjmenovala tři dívky, které jsem znala, takže jsem nakonec souhlasila. Připravila jsem jim dostatek vybraného jídla, nakoupila přiměřené pití a spokojeně jsme s manželem odjeli. Když jsme dorazili ke známým a prodiskutovali, co že dcera není s námi, tak ve mně začaly hlodat pochybnosti, jestli jsme udělali dobře. Červíček hlodal a hlodal, takže skleničky s vínem jsem se nechopila, ačkoliv pánové si zavdávali jak se patří. Manžel mě ujišťoval, že je všechno v pohodě, ať neblázním, ale mě to nedalo, a tak po desáté večer, abych měla klid, jsme sedli do auta a jeli jsme holky zkontrolovat.

Ten šok, co následova,l byl hrozný. Už jen to, když jsme vystoupali po schodech k bytu a přes horu bot se nemohli dovnitř dostat, mě uzemnilo. Po otevření vstupních dveří další hora bot, přes které bylo nutné se dostat. Ve všech místnostech bytu 1+2 se rozkládala mládež vyšších věkových kategorií a všeho druhu, v rukou třímali moje broušené sváteční skleničky, které se používaly pouze u příležitostí velmi svátečních. Po dceři nikde ani památky, a když jsem se postavila mezi dveřmi kuchyně a obýváku, ozvalo se odkudsi: „Hele nezacláněj, v kuchyni si nalej a někam zapadni“. V ten moment jsem zařvala: „A dost, kde si myslíte, že jste, a kde je Monika?“ Ten hromový hlas ji odkudsi vykatapultoval a náhle stála vedle mě, mezitím dorazil i manže,l a tak se ptám, proboha co jsou ti lidi zač? A dcera prohlásila, že je nezná, že přišli sami. Samozřejmě během pár minut byli všichni venku a pak se ukázalo, jak se to přihodilo. Řetězová reakce, jedena to řekla kamarádovi, ten zas svému známému, a tak to šlo, až se v našem bytě sešlo 25 lidí, o kterých holky ani nevěděly, že existují. Pár mých božihodových skleniček vzalo za své, ale nejhorší bylo, že vypili naše zásoby kvalitního vína, vyžrali lednici a manželovu skotskou, kterou si vychutnával při svátečních chvilkách (tenkrát nakupovanou v tuzexu).

Vzhledem k tomu, že dcera nedokázala ukočírovat tenhle mejdan, již nikdy více jí to nebylo umožněno, a ani to naštěstí nevyžadovala.

LadyZa


Huf, tak to je drsný mejdan :). Sice se mi občas stane, že kamarád pozve kamaráda, ale až takhle? To je silné kafe :). Děkujeme za pěkný příspěvek :).

redakce@zena-in.cz

 

 

 

   
20.02.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [6] Samík97 [*]

  Můj obdiv patří prozřetelné MAMINCE.A dceruška bude mít ,možná,jednou co napsat do ženy-in !!!

  superkarma: 0 20.02.2007, 23:18:33
 2. avatar
  [5] Lenika [*]

  príma zážitek, myslím, že dcera měla taky dost nahnáno

  superkarma: 0 20.02.2007, 16:43:42
 3. avatar
  [4] LadyZa [*]

  No právě, mě by to taky zajímalo jak by to dopadlo, protože obvykle jsme se vracívali domů až na Nový rok po obědě.Třeba bychom už neměli ani kde bydlet. To si nedovedete představit, co to bylo. Oni měli rozsvíceno jenom to malé světlo u linky v kuchyni, jinak pár svíček, takže když jsem pak rozsvítila v obýváku, tak jsme na sebe zírali jak čestvě vyorané myši.

  superkarma: 0 20.02.2007, 15:25:44
 4. [3] magdajx [*]

  No to by mě zajímalo,jak by to dopadlo,kdyby jste tam nejela?No už se nedozvíme,ale intuice Vás nezklamala.

  superkarma: 0 20.02.2007, 15:08:53
 5. avatar
  [2] wampiregirl [*]

  „Hele nezacláněj, v kuchyni si nalej a někam zapadni" - tak to je hláška

  superkarma: 0 20.02.2007, 15:03:32
 6. avatar
  [1] evadolezalova [*]

  LadyZa: . Znám, jako účinkující , jako pořadatel , jako domácí a majitel bytu

  superkarma: 0 20.02.2007, 15:00:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme