Čtenářka JJDDina se v příspěvku k tématu dnešního dne svěřuje, že měla s kojením drobný problém. Jaký a jak ho vyřešila? To se dozvíte níže...


Před čtyřmi měsíci se nám narodila naše malá Gábinka. Když mi jí poprvé přiložili, vůbec se nechtěla přisát, takže rozkojení trochu trvalo. A když to začalo tak pořádně. Ležela jsme na posteli hotová a mokrou plenkou jsem si chladila prsa, takovou bolest jsem snad nikdy nezažila. Ale to zná asi každá ženská :)

Tak když už se zadařilo, tak jsem špatně přikládala, že jsem začala používat kloboučky a ty jsem používala asi do poloviny druhého měsíce. Snažila jsem se kojit bez kloboučků, ale malá bradavku odmítala. Od druhé poloviny druhého měsíce, jsme se "zbavili" kloboučků a opravdu se nám oboum ulevilo. A kojení už byly brnkačka.
Kojila jsem všude na lavičce, v autě, na Č. Krumlově prostě všude, kde jsem byla jen trochu stranou od lidí. nejsme proti tomu kojit na veřejnosti, ale nemusím být na očím všem kolemjdoucím.

Spousta lidí je proti kojení na veřejnosti, ale já si říkám, že mi dospělý taky jíme na veřejnosti, tak proč by se nemohlo napapat miminko. Není na tom vůbec nic špatného.

Teď už tolik mlíčka nemám a tak přikrmujeme. Kdybych měla mlíčko kojila bych co nejdéle, však je to pro ty drobečky to nejlepší...

Příkládám Vám fotečku, kde jsem s mojí maličkou Gábinkou.

maminka

Přeji krásný den!
JJDDina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kojení!

Jaké jsou vaše vzpomínky na kojení?

Pište mi své příspěvky na téma „kojení"! Odpovězte na výše položenou otázku, nebo svou odpověď nějak rozviňte. Napište i o svých zkušenostech, co si myslíte o dlouhodobém kojení, třeba do čtyř let věku dítěte a naopak, co si myslíte o ženách, které vůbec nekojí? Kdy jste přestala kojit? A jaký je váš nejkrásnější kojící zážitek? Kojila byste na veřejnosti? Otázek ke kojení je zkrátka mnoho. Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, jinak nebudou mít šanci na získání skvělého dárku: dévédéčka Cvičení po porodu a čaje Lipton broskev a mango v pyramidových sáčcích!

Příspěvky posílejte na e-mail...

Reklama