Čtenářka Věra viděla poprvé mužské přirození, když sbírala houby v lese. Rodiče pak museli s pravdou ven. Více už v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Další příspěvek k tématu: Jak jste zjistily, že děti nenosí čáp? zaslala čtenářka Věra. K poučení přišla náhodou...


Ahoj redakce a ž-inky!

Tak já jsem se o sexu dozvěděla, když mi bylo osm. Byli jsme s rodiči na houbách a já byla vždycky velký přírodovědec. Vím, že jsem se nějak ztratila s košíčkem v hustníku, protože jsem jako jediná uměla prolézt tím křovím. No a najednou slyšim, jak kousek ode mě něco funí. Byla jsem zvědavá a doufala, že uvidím divočáka, ale když jsem k tomu přilezla blíž, spatřila jsem jakéhosi chlapa, který koukal do otevřeného časopisu, měl stažené kalhoty a funěl. Naštěstí jsem byla schovaná, tak jsem si mohla celou scénu pořádně prohlédnout. Ten chlap byl nervózní, když dofuněl a vykonal, co potřeboval, zapnul si kalhoty a rychle se kamsi ztratil. Ale nechal tam ten časopis, tak jsem ho vzala a letěla za rodiči.

Dostala jsem takový výprask, jaký jsem ještě nezažila, a jeli jsme hned domů. V autě ale museli rodiče s pravdou ven. Vysvětlili mi, jak je to s dětmi a se sexem a že jsem měla velké štěstí, že mě tan chlap neviděl, protože mi mohl ublížit.

Všechny zdraví,
Věra

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama