Bulvár

Potrhlý komik Rowan Atkinson znovu zvláštním agentem

Máte-li ráda svérázný humor britského komika Rowana Atkinsona (Mr. Bean, Černá zmije), potom vás jistě potěší zpráva, že tohoto herce opět uvidíte jako tajného agenta Johnnyho Englishe.

Anglie dala světu několik zásadních věcí. Mezinárodní jazyk, čaj s mlékem a... Rowana Atkinsona, který se proslavil jako Mr. Bean, ale fanoušci ho mají rádi zejména za jeho roli v seriálu Černá zmije.

Jeho posledním počinem, který právě míří do kin je návrat k postavě velice zvláštního agenta Johnnyho Englishe...

Kdo zachrání Její veličenstvo britskou královnu, když agent 007 James Bond zrovna leží u ledu? Jeden muž už před lety dokázal, že je na něj spolehnutí a že raději Britské ostrovy zbourá, než by je vydal nepříteli všanc. Jmenuje se Johnny English!

O filmu

Nejoblíbenější tajný agent Johnny English (Rowan Atkinson) se po totálním průšvihu v Mozambiku před osmi lety ukryl do tibetského kláštera, který vede Ting Wang (TOGO IGAWA). Když však Englishe povolají z MI7 do úkolu vést misi, kterou zvládne pouze on, je beze všech pochybností zpět v akci.

johnny

Po příletu do Londýna English zjišťuje, že se MI7 během jeho nepřítomnosti povážlivě změnila. Nyní ji vede v politicky korektním duchu Pamela Thorntonová alias Pegas (Gillian Anderson), která se snaží rychle našeho hrdinu odnaučit jeho starým drzým způsobům. Potěšen svým návratem se English opět schází se svým idolem, agentem Ambrosem, alias Agentem jedna (Dominic West) a s Quartermainem, který je připoutaný na kolečkové křeslo (Tim McInnery. Nakonec se seznamuje s krásnou behaviorální psycholožkou Kate Sumnerovou (Rosamund Pike).

johnny

Pegas přiděluje Englishovi naléhavé poslání: odletět do Hongkongu a nalézt tam bývalého agenta CIA Fishera (Richard Schiff), který má podle tajných služeb zavraždit čínského premiéra Xiang Pinga (LOBO CHAN) na nadcházejících anglicko-čínských jednáních. Aby zajistila dodržování protokolu, přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera (Daniel Kaluuya) alias Špiona měsíce.

johnny

Do Hongkongu tedy English přilétá s Tuckerem v závěsu a sleduje zde sérii stop, které ho zavedou do hotelu, ve kterém se skrývá Fisher. Fisher Englishovi prozradí, že za tajným plánem na zavraždění premiéra stojí skupina s názvem Vortex... která má tajnou zbraň. Ukáže Englishovi klíč, jeden ze tří klíčů, které, pokud se použijí společně, umožní přístup k mocné a ničivé zbrani. Fisher Englishovi také prozradí, že Vortex má tři členy - Fisher sám je jedním z nich a jeho život je v nebezpečí.

Johnny Englis se vrací

 • Hrají: Rowan Atkinson, Gillian Anderson, Dominic West, Rosamund Pike, Daniel Kaluuya a Richard Schiff
 • Hudba: Ilan Eshkeri
 • Kamera: Danny Cohen, BSC
 • Pradukce: Tim Bevan, Eric Fellner, Chris Clark
 • Scénář: na motivy příběhu Williama Daviese napsal Hamish McColl
 • Režie: Oliver Parker
 • Výroba: USA 2011; ; UIP - Universal
 • Oficiální stránky filmu: www.johnnyenglishreborn.com

Snímek má českou premiéru 13. Října 2011.

Čtěte také...

   
26.09.2011 - Kultura - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] Majak88 [*]

  zkus tento web http://www.1obchod.com/ je tam toho plno až z toho oči přecházejí.

  superkarma: 0 25.01.2015, 13:11:25
 2. [4] Klarušee [*]

  Ahoj mám známeho a ten má rád takové ty špionažní blbinky nemáte někdo typ na dobrý obchod s něčim extra? Díky za odpovědi. Jinak Atkinson je v tomle filmu absolutně božskej. Milujuho. Jasně Bean je srdcovka ale on je prostě výborný i v jiných rolích

  superkarma: 0 23.01.2015, 23:47:12
 3. avatar
  [3] arminka [*]

  Sml15 no já nevím,ale ten mne teda nebere...Sml15

  superkarma: 0 17.12.2011, 01:26:33
 4. avatar
  [2] marcela-1 [*]

  jakmile se objeví v televizi-přepínám.Nemusím ho Sml23

  superkarma: 0 27.11.2011, 07:47:37
 5. avatar
  [1] kobližka [*]

  Před pár lety jsem se tomuto pánovi dost smála,ale dneska už mě přijde malinko trapný.....Sml80

  superkarma: 0 26.09.2011, 19:27:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme