Žárlivá je čtenářka Seboosis. Tedy byla, protože její bývalí milenci jí nedávali dostatečné důkazy lásky, zato ten stávající se opravdu činí - no, jen se podívejte! Seboosis poslala i fotku!

Jste ráda, když vám partenr dokazuje svoji lásku a oddanost? Čtenářka Seboosis přímo srší štěstím...


Hezký den ženy-in,
   v mých bývalých vztazích jsem žárlila pokaždé. U některého víc, u některého míň... Teď už ne. A zjistila jsem proč ta změna. Bývalí milenci mi nedávali jasně najevo, že jsem pro ně ta jediná, tudíž jsem neustále měla „nahnáno“, že o ně přijdu a každá sukně, která se kolem nich mihla, pro mě znamenala hrozbu. Snažila jsem se to tutlat, nedělat žárlivé scény a nechávat jim volnost. Džbán trpělivosti se ale plní a jednou za čas přeteče. Vznikala nedorozumění, hádky, v některých případech to byl i důvod k rozchodu.
  V současné době si nestěžuju. Ze začátků jsem se sice podezřívavě vyptávala, proč „tááááák“ dlouho mluvil s tou a tou a o čem, ale za čas mě to přešlo. I když má pod sebou asi 90 ženských, už si s tím nelámu hlavu.  Dává mi jasně najevo, že já jsem jeho vyvolená, že miluje mě a ze jeho srdce, tělo i duše je jenom moje. Dokazuje mi to slovy, dárky, činy... třeba jako tím posledním, který vidíte na fotce.

tetovani

Hezký den přeje
Seboosis

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 5. září 2012: Projevy vaší žárlivosti

Své příspěvky k tomuto tématu již nezasílejte. Později odpoledne vám prozradím, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: knihy Trapasy po francouzsku od Tanji Kuchenbeckerové (nakladatelství iKAR) a Dvorní šašek a čarodějnice od Siegfrieda Obermeiera (nakladatelství Knižní klub).

trapasysasek

Reklama