Když spí méně než 8 hodin, je pak celý den nepoužitelná a bolí ji hlava - to si stěžuje čtenářka Andrea v dnešním příspěvku k tématu. Její přítel to prý nechápe...

První příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Andrea. Spánek je pro ni drogou...


Dobrý den.

Spánek je pro mě jako droga. Já kdybych mohla, tak snad i prospím celý den. Jestliže nemám naspáno minimálně 8 hodin, tak jsem ten den KO a ještě mě do toho povětšinou začne bolet nehorázně hlava. Přítel jen kroutí hlavou, když vidí, jak si spinkám do 9, 10, 11, jak kdy. Takový optimum je pro mě 11 hodin spánku. Když si ale uvědomím, kolik z toho dne pak mám, je to strašný. Vždyť když to tak vezmu, spím téměř polovinu svého života. Jenže zkoušela jsem si narušit spánek, že jsem každý den spala max. 8 hodin, ale po čase mě to přestalo bavit. Pak už jsem jen zacvakla budík, otočila se a 10, 11 hodinek bylo naspáno.
Andrea

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

  • kazetaV kolik chodíte spát?
  • V kolik vstáváte?
  • A co váš partner?
  • Měla jste někdy problém s koordinací spánku?
  • A ruší vás, když jde spát později?

Odpovězte mi na tyto otázky a přidejte k odpovědím i krátký příběh. Zajímá mě, jak jste vyřešily odlišné spánkové návyky (ať už zapříčiněné prací, či čímkoli jiným). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání dárku - luxusní relaxační kazety Radox Vitaminová péče s náušničkami. Abyste si před spánkem krásně relaxovaly!

Příspěvky zasílejte do úterý 22. 11. 2011 15.00 hodin na redakční e-mail...

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama