kočkaKaždá kočka je jedinečná. Některá si ráda hraje, jiná raději celý den proleží. Bez ohledu na vzhled je kočka mazlíček a majitelé ji milují takovou, jaká je. Třeba i baculatou. Baculky jsou tak rozkošné a měkoučké, že by byl hřích jim cokoliv upírat. Jsou spokojené, když jsou zdravé, milované a hýčkané. Kočky se nepozorují v zrcadle jako ženy a svou váhu neřeší, ani když jim začne způsobovat potíže v pohyblivosti, mrštnosti nebo při hře. Nadváha však může kočce způsobit zdravotní problémy. Dekagramy nebo kila navíc nadměrně zatěžují srdce, páteř a klouby, dlouhodobá nadváha navíc zvyšuje riziko vzniku cukrovky.

Prevence obezity je určitě jednodušší než její následné řešení. V žádném případě přitom není vhodné pouhé omezení množství běžně podávaného krmiva, protože to by mohlo způsobit i vážné zdravotní problémy. Aby se kočky udržely ve formě, vyvinul pro ně Perfect Fit™ speciální variantu In-Form, určenou pro kočky se sklonem k nadváze nebo s nadváhou. Perfect Fit™ In-Form má totiž nižší obsah tuku a vysoký obsah bílkovin, které pomáhají udržet svalovou hmotu. Navíc obsahuje přírodní spalovač tuků L-karnitin, který zase pomáhá mobilizovat tukové zásoby a využívat energii z tuků.

In FormPerfect Fit™ In-Form kočkám chutná a přitom obsahuje vše potřebné k udržení štíhlé postavy, dobré kondice a zdraví:

  • o 30 % méně tuku než klasické krmivo Perfect Fit™
  • L-karnitin, který pomáhá odbourávat tukové rezervy a navíc aktivuje mozek a chrání srdce
  • Taurin, důležitou aminokyselinu, která posiluje imunitu a zlepšuje zrak a funkci srdce
  • prebiotika (čekanku a vlákninu z řepy), která podporují trávení, metabolizmus a správné osídlení a funkci střevní sliznice

Další krmiva pro kočky z řady Perfect Fit™:

Perfect Fit™ je značka super prémiového krmiva pro kočky s osobností. Svým složením přesně odpovídá individuálním stravovacím nárokům různých typů koček. S ohledem na věk, velikost a tělesnou kondici dodá každé kočce přesně ty živiny, které potřebuje pro zdravý, dlouhý a šťastný život. Perfect Fit™ patří mezi krmiva s nejvyšším obsahem bílkovin ve své kategorii. Perfect Fit™ nejen podporuje dobrý zdravotní stav a vitalitu kočky, ale zároveň znamenitě chutná, hlavně díky lahodným, pečlivě vybraným přísadám. Granule Perfect Fit™ se prodávají kromě varianty In-Form také ve variantě pro aktivní kočky Active, pro kočky žijící v bytě In-Home, pro citlivé kočky Sensitive, pro dospělé kočky Adult, pro koťata Junior a pro kastrované a sterilizované kočky Pro-Sterile. Kapsičky Perfect Fit™ s kuřecím masem ve šťávě nebo v želé nebo s hovězím masem ve šťávě se prodávají ve variantě Active, In-Home, Sensitive a Junior. Více o krmivech Perfect Fit™ na www.perfectfit.cz.

In Form

Objednejte si zdarma krmivo Perfect Fit™

Pokud máte zájem vyzkoušet krmivo pro kočky se sklonem k nadváze Perfect Fit™ In-Form, nebo jinou variantu krmiva Perfect Fit™, klikněte na www.vzorekzdarma.cz a zaregistrujte se. Obdržíte plnohodnotný produkt Perfect Fit™, 190 g suchého krmiva na 3 až 4 dny.

Reklama