Zdraví

Potřebujete povzbudit? Volte Kofein K

Doplněk stravy Kofein K díky svému složení pomáhá zvyšovat psychickou aktivitu, potlačuje ospalost a oddaluje psychickou i fyzickou únavu.

kofeinSoučasná doba klade na lidský organismus zvýšené nároky. Častěji podléháme pocitům únavy a vyčerpání. Jsme roztěkaní a nedokážeme se pořádně koncentrovat. Abychom potlačili únavu a zvýšili naši soustředěnost, můžeme sáhnout po kofeinu v tabletkách - Kofeinu K.

Na naše tělo kofein působí jako stimulátor. Pomáhá potlačovat únavu, zvyšuje pozornost a ostražitost. Kofein je nejrozšířenější legální psychoaktivní látka na světě.

Společnost PRO.MED.CS přichází na trh s novinkou - Kofeinem K v tabletách. Tuto formu kofeinu upřednostní ti, kteří potřebují rychle povzbudit svůj organismus a nemají čas na popíjení kávy nebo jiného nápoje s obsahem této látky. Tableta s kofeinem nezatěžuje žaludek a nepůsobí močopudně, což jistě ocení např. řidiči a vytrvalostní sportovci. Balení Kofeinu K je navíc velmi skladné.

Doplněk stravy Kofein K je doporučován všem, kteří vykonávají náročnou psychickou práci a po nichž se požadují vysoké nároky na soustředěnost. Jestliže trpíte pocity únavy a vyčerpání, je pro vás právě Kofein K vhodnou volbou.

kofeinDávkování: 1-2 tablety denně
Balení: 10 tablet
Složení: Kofein 100mg, monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulosa, stearan horečnatý, oxid křemičitý E551, mastek E553b
Upozornění: Není vhodné kombinovat s jinými přípravky s obsahem kofeinu včetně nápojů. Přípravek není určen pro děti do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.

Doporučená cena je 89 Kč/ 10 tablet

K dostání v lékárnách

Také potřebujete povzbudit? Nechte se inspirovat přípravken KofeinK na stránkách www.kofeink.cz

 

   
21.10.2010 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] zázvor [*]

    Používám různá "povzbuzovadla".Postupem času zjišťuji,že vše pomalu ale jistě přestává fungovat.Nejlíp to vystihla lékárnice-- "a co se pořádně vyspat a hodit starosti za hlavu".Jenže dnešní doba je na to moc uspěchaná.

    superkarma: 0 21.11.2010, 15:35:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme