Zdraví

Potřebujete posílit svaly pánevního dna? Objednejte si DVD s názornými cviky zdarma

Trápí vás lehká forma úniku moči, neboli inkontinence? Pak pro vás máme skvělý tip na cvičení pánevního dna. Abyste cvičily správně, pomůže vám názorné výukové DVD, které si nyní můžete objednat zdarma!

Co je pánevní dno? Díky svalům pánevního dna, které se skládají ze tří vrstev, máme v těle správně umístěnou dělohu, pochvu, konečník a močovou trubici. Tyto svaly je drží ve správné pozici a chrání je. Svaly se uchycují na sponě stydké, na sedacích kostech a na kostrči. Svaly ale díky určitým vlivům (porod, menopauza, věk, životospráva, fyzicky náročná práce atd.) mohou v průběhu života ochabnout, což způsobuje řadu problémů (například bolesti zad, břišní dutiny, vzniku inkontinence, nedostatečné vyprázdnění močového měchýře, problémy v sexu a jiné).

Pravidelné cvičení pánevního dna může napomoci špatný stav zlepšit (záleží samozřejmě na zdravotním stavu každé ženy). Jak cvičit? Spolehněte se na odborníky!

Moliklub

Cvičení svalů pánevního dna mnohé ženy neprovádí tak, jak by měly. Názorné DVD poskytne všem zcela přirozenou formou ty nejpodstatnější informace, nezbytné ke správnému provádění cviků svalů pánevního dna. Na tvorbě DVD se podíleli přední odborníci na tuto problematiku v čele s panem doc. MUDr. Jaroslavem Feyereislem a MUDr. Janou Vlkovou. Všechny cviky jsou vybrány tak, aby byly vhodné pro všechny věkové kategorie a můžete je cvičit v klidu a pohodlí domova. Objednejte si ZDARMA nové výukové DVD s názornými ukázkami a sestavami cviků, jejichž správné a pravidelné praktikování přináší velmi dobré výsledky, a až v 80 % případů dochází ke zmírnění nebo úplnému vymizení úniku moči. Začněte správně cvičit už dnes! A mějte na paměti, že důležité je cvičit správně a pravidelně!

Kromě cviků zde naleznete také obecné informace o inkontinenci i o možnostech léčby stresové inkontinence.

Objednací formulář najdete ZDE

 

 

 

   
25.03.2014 - Inkontinence - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] JTinacz [*]

    DVD z Moliklubu znám, doporučuju!!!

    superkarma: 0 06.04.2014, 23:42:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme