Zdraví

Potřebujete dobít baterky?

Taky už se těšíte, až zase vypukne jaro? Rozkvetou stromy, zavoní květiny…vyjdete si do přírody, nadýchat se čerstvého vzduchu a „dobijete si baterky“.  Jenže to ještě pár měsíců potrvá, než si budeme moci tyto příjemné chvilky dopřát.

Je leden a na většinu z nás v plné míře doléhají krátké zimní dny, sychravé počasí a cítíme se unavenější a tak nějak bez šťávy. To ale není nutné. I nyní se můžeme postarat o to, aby nám bylo tak nějak lépe a radostněji.

Pomocníkem ke zlepšení vaší nálady a celkového dobrého pocitu, vám může být Energy Q 10 Spektrum. Je to první multivitamin s prodlouženým účinkem a Coenzyme Q 10 na našem trhu.

Vitaminy jsou životně důležité organické sloučeniny, které náš organizmus nedokáže vyprodukovat. Některé vitaminy se i v potravinách nacházejí jen v malém množství. Protože nejsme schopni si neustále upravovat jídelníček tak, aby obsahoval všechny potřebné vitaminy a minerály v dostatečném množství, velmi prospějeme svému organizmu a jeho správné funkci, když mu tyto složky dodáme. Stále ve větší míře na nás totiž působí škodlivé vnější vlivy, jejichž následkem člověk, zejména žije-li ve městě, potřebuje zvýšit svou denní dávku vitaminů a minerálů. Stres způsobený zrychleným životním tempem, alkohol, nikotin, kofein, dále různé konzervační látky a antikoncepční pilulky, to vše zvyšuje nároky našeho organizmu na přísun vitaminů a minerálů.

Přípravek Energy Spektrum pomáhá udržovat optimální hladinu vitaminů a minerálů v lidském těle, která je mnohdy nedostatečná v důsledku nesprávné životosprávy. Díky unikátní technologii výroby je zajištěno postupné uvolňování základních vitaminů. Energy Spektrum je obohacen o Coenzyme Q10, který zvyšuje fyzickou aktivitu a dodává energii pro pravidelnou činnost srdečního svalu.

Co byste o Coenzyme Q10 měli vědět:
Coenzyme Q10 se nachází v každé buňce lidského organizmu (v mitochondriích), kde je nepostradatelný pro tvorbu energie. Tato energie je pak nezbytně nutná k zajištění nejrůznějších funkcí organizmu.

Energy Spektrum

- obsahuje všechny potřebné vitaminy a minerály pro udržení obranyschopnosti organizmu

- vhodné při přetrvávající únavě, oslabení, potížích s koncentrací

- Coenzyme Q10 navíc chrání srdce a zvyšuje fyzickou aktivitu

- doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy

 

Věřte, že pokud ho vyzkoušíte, budete se cítit lépe a sychravé zimní měsíce, které ještě máme před sebou, přežijete v pohodě, dobré náladě a nabiti energií.

   
18.01.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Gwendylon [*]

  Mili, Centrum obsahuje železo, a to se chová jako žrout vitamínů... lepší je brát vitamíny ráno a železo večer, jinak ti toho v tělíčku moc nezbyde. A železo zároveň s céčkem nebo kouskem ovoce.

  superkarma: 0 18.01.2005, 18:44:03
 2. avatar
  [8] Vivian [*]

  Ne, díky, baterky dobít nepotřebuju, nejsem ženská na baterky A když už se budu dobíjet, tak určitě ne práškama...

  superkarma: 0 18.01.2005, 14:51:27
 3. avatar
  [7] marcellina* [*]

  tyhle vitaminy jsem darovala k Vanocum

  superkarma: 0 18.01.2005, 13:32:44
 4. [2] klika [*]

  Mě zas furt škrábe v krku

  superkarma: 0 18.01.2005, 09:15:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme