Rodina

Potřebuje vaše dítě antibiotika? CRP test vám poradí!

Vašemu dítěti není dobře, vy nemáte čas vzít ho hned k lékaři, ale zároveň nechcete nic podcenit? Nabízí se velmi jednoduché řešení! Jmenuje se CRP test. Díky němu budete do pěti minut vědět, jestli je návštěva lékaře nutná.

www.crptesty.cz.

„Nemůžu jít do školy, bolí mě v krku!“ Tuto větu již slyšel od svého potomka jistě každý rodič. Následuje rychlé hledání řešení, návštěva lékaře, uvolnění z práce či shánění hlídání. Někdy ale stačí jen čaj s medem a citronem a malý pacient druhý den vstane z postele zdravý jako rybička. Jak se ale správně rozhodnut, zda je nutné vzít své dítě do ordinace, nebo mu nasadit jen domácí léčbu?

www.crptesty.cz.

www.crptesty.cz.Řešení přináší nyní již běžně v lékárnách dostupný CRP test pro domácí použití. Pacienti se dříve s tímto typem testu mohli setkat pouze ve zdravotnických zařízeních. Jedná se o velmi jednoduchou, rychlou a přesnou diagnostickou metodu, ke které potřebujete jen kapku krve z bříška prstu pacienta. Výsledek testu budete znát do 5 minut od okamžiku aplikace vzorku na test. „Pomocí CRP testu zjišťujeme koncentraci C-reaktivního proteinu v krvi ve třech množstevních úrovních. Pokud je koncentrace vysoká, pravděpodobně v organismu probíhá bakteriální zánět, což znamená nutnou návštěvu lékaře a nasazení antibiotik,“ vysvětluje Doc. MUDr. Bohumil Seifert Ph.D. ze Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP a dodává: „Běžná virová onemocnění obvykle hladinu CRP nezvyšují, takže léčba antibiotiky není potřeba.“

Výhradním distributorem CRP testů pro domácí použití do lékáren v České republice je přední výrobce zdravotnických prostředků HARTMANN – RICO. Doporučená maloobchodní cena za jedno balení, které obsahuje dva testy, je 269 Kč.

 Více informace včetně instruktážního videa použití testu najdete na www.crptesty.cz.

   
22.09.2015 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Avosanaj [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.09.2015, 18:04:53
 2. avatar
  [3] amphora [*]

  Sml16 super věcička,mě se osvědčila při zánětu močových cest,při potitivním výsledku mažu hned pro ANB, při negativním stačí volně prodejný lék, např.Urinal....Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 1 22.09.2015, 09:11:37
 3. avatar
  [2] vodilulu [*]

  skoro kazdy doktor to ma v ordinaci a hradí to pojistovna. Ale varianta na doma taky dobry kdyz nekdo nerad doktory

  superkarma: 0 22.09.2015, 08:23:31
 4. [1] kopp16 [*]

  Tak to je super že je taková věc běžně dostupná. Určitě využiji. Díky za tip nevěděla jsem toSml59

  superkarma: 0 22.09.2015, 06:42:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme