Zdraví

Potřebné vitamíny

 

Také se cítíte unavení a nemůžete se dočkat jara? Střídání teplot vám kazí náladu a leze na vás nachlazení a chřipka? Potřebujete vitaminovou vzpruhu!

 

 

Zima je období, kdy náš organismus pociťuje velkou zátěž. Chladné počasí, teplotní výkyvy, jeden den sněží, druhý svítí slunce. Vycházíme z teplem vyhřátých domovů ven, kde je zima a sychravo. Přechod z tepla do zimy a naopak nám nevyhovuje a hrozí nachlazení. Imunita je narušena, a proto by měl být organismus chráněn. Nejvhodnější je užívání vitaminů. To posiluje obranu před škodlivostí vnějších vlivů a příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu.

Náš tip:


Energy Spektrum je multivitaminový přípravek s prodlouženým účinkem. Dodá našemu tělu všechny potřebné složky, které nás budou chránit před nachlazením a únavou. Navíc je obohacen o Coenzyme Q10, který zvyšuje fyzickou aktivitu a dodává energii pro pravidelnou činnost srdečního svalu.

 

Účinky:

·         vhodný při přetrvávající únavě, oslabení, potížích s koncentrací

·         příznivě ovlivňuje fyzickou aktivitu

·         doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy

·         příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu a přispívá k udržení celkové dobré kondice


Akční balení 2+1 zdarma
– hlavní výhoda tohoto balení je, že stačí koupit pouze 2x30 tbl. Energy Spektrum (tedy 60 tbl.) a zákazník dostane 30 tbl. zdarma – konkurenční hráči nabízí ke koupi jen 100tbl. balení a 30 tbl. zdarma

Dávkování: 1 tabletu denně, zapít tekutinou.

 

Další informace získáte na www.walmark.cz

 

 

 

   
16.02.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ľubica [*]

    Energy Spektrum kupujeme již 3.rok-maprosto celé naší rodině vyhovuje balení, každý má jak se u nás říká "svoji trojku"(rozuměj trojbalení),vyhovuje nám jak balení-vydrží na nejhorší zimní měsíce(leden-březen) a cena je velmi slušná, a myslím, že i díky této vitaminové náloži ńám různé viroviny obcházejí obloukem.

    superkarma: 0 17.02.2006, 01:13:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme