Některé světové celebrity své potomky střeží jako oko v hlavě a nedovolí žádnému z fotografů, aby je zvěčnili a snímky prodali do novin. Jiné slavné maminky svým fanouškům většinou samy čas od času poskytnou přes sociální sítě originální momentku, na které jsou zachycené se svým dítkem. Podívejte se, čím známé ženy zaplavují Instagram, Twitter nebo Facebook.

Pětačtyřicetiletá zpěvačka Gwen Stefani vychovává s manželem Gavinem Rossdalem tři syny, nejmladší Apollo Bowie Flynn Rossdale se narodil letos v březnu. A jeho tvář nebo jakékoliv detaily ze svého sooukromého života se snaží tajit. O to víc pak překvapila fotografií, kterou před pěti měsíci zavěsila na Instagram. Na „první oficiální fotografii“ je Gwen zachycena, jak sedí bosá u silnice, nad ní se vyjímá obří hora a ona drží v náručí svého malého synka, kterého kojí. Tento krásný snímek vznikl během její cesty po Švýcarsku.

fotky

Holčička Blue Ivy je zatím jediné dítě slavných rodičů, zpěvačky Beyoncé a rappera jménem Jay Z. Úspěšná zpěvačka se na rozdíl od jiných slavných matek svou dcerou chlubí ráda. První fotografii malé Ivy zveřejnila, když byl dceři měsíc. Poslední snímek, kterým fanoušky asi před měsícem potěšila, zachycuje ji a Blue Ivy během Halloweena. Blue Ivy je oblečená jako Michael Jackson a Beyonce jako jeho sestra Janet Jacksonová. Za tento snímek získala Beyonce přes 1,5 milionů „lajků“.

fotky

Profesionální celebrita Kim Kardashian a Kanye West vychovávají holčičku North West. Kim je také se snímky své dcery sdílnější, velmi často se s ní svým fanouškům pochlubí.

fotky

Foto: Instagram

Reklama