.

Potěšte ty nejmenší Hravou encyklopedií pro děti 21. století od Jiřího Žáčka

Bulvár

Potěšte ty nejmenší Hravou encyklopedií pro děti 21. století od Jiřího Žáčka

Jiří Žáček patří k nejuznávanějším českým autorům literatury pro děti.  Jeho hravá říkadla provázejí děti prakticky od narození a svým způsobem formují jejich život. V nakladatelství Albatros právě vychází Žáčkova Encyklopedie pro děti 21. století, nepostradatelná pomůcka pro všechny zvídavé děti, které se rády baví.

Jiří Žáček je nejčtenějším českým básníkem a autorem dětských knih a písňových textů. Po světě už běhá více než 1,5 milionu výtisků jeho knih, a také proto se právem řadí mezi nejzázračnější talenty, které se kdy objevily v české poezii. Za svou tvorbu získal řadu významných ocenění; letos výroční cenu Zlatá stuha za celoživotní dílo.

Albatros Zacek

Nová, zcela jedinečná encyklopedie na českém trhu od Jiřího Žáčka obsahuje na 800 hesel, s nimiž se dítě setkává od svého narození, přes pojmy z oblasti zeměpisu, biologie či techniky až po výrazy abstraktní. Srozumitelná hesla, poezie i legrace – to jsou hlavní klady Encyklopedie pro děti 21. století.
Žáček, původním povoláním inženýr, se spojil s Žáčkem básníkem, proto se v této encyklopedii snoubí výstižnost a přesnost s poezií a vtipem. Všechna hesla jsou seřazena abecedně, protože jedním z cílů této knihy je naučit formou zábavy a hry děti abecedu. V dnešním světě obrovského množství informací není důležité všechno znát, ale umět rychle hledat a orientovat se v dostupných materiálech. Právě to se děti mohou učit i díky této knize.


NakladatelstvÍ ALBATROS je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku v roce 1949 specializuje na kvalitní původní i překladovou literaturu pro děti. Dnes je součástí společnosti Albatros Media a. s. Za dobu své existence vydalo přes 10 tisíc titulů. V portfoliu nakladatelství najdete leporela, poezii, pohádky, knížky pro začínající čtenáře, literaturu populárně-naučnou a vzdělávací i fantasy, detektivní příběhy a komiksy.

   
17.09.2015 - Knihy - autor: (red)

Komentáře:

 1. [3] bobani [*]

  To se do domácnosti hodí

  superkarma: 0 17.09.2015, 14:14:20
 2. avatar
  [2] Hanula [*]

  Ivanka — #1 Sml16jo jo - také se mi to líbí... Žáčka jsem měla vždy moc rádaSml67

  superkarma: 0 17.09.2015, 10:22:33
 3. avatar
  [1] Ivanka [*]

  Dobrý tip na vánoční dárekSml54Sml67

  1. na komentář reaguje Hanula — #2
  superkarma: 0 17.09.2015, 10:07:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme