Ach ty svátky… Sice jsme si odpočinuli, načerpali nové síly a relaxovali jsme, ale naše tělo dostalo dost zabrat…

 

Hromady jídla, málo pohybu, to jsou věci, které jsou úzce spjaty s vánočními svátky. Vždy si s nástupem svátků říkáme, že tyto Vánoce budou už opravdu jiné, že se nebudeme přejídat, budeme asertivně odmítat nudné a povinné návštěvy a pozvání na ně, ale stejně jsme zase neodolali. Museli jsme ochutnat všechny ty dobroty, nešlo přece nedojíst tu úžasnou kachnu s knedlíkem, když byla tak dobrá… A to cukroví!!!

 

Nejen, že jsme bohužel někteří přibrali kila navíc, která teď jistě budeme chtít rychle shodit, ale také jsme si zanesli organismus škodlivými látkami, které nám mohou způsobit potíže. Díky bohaté sváteční tabuli naše tlusté střevo, které působí jako odpadní systém každého těla, se v mnoha případech „přetížilo“. Odpadní látky se hromadily a usazovaly na jeho stěnách a tím blokovaly a ucpávaly průchod výživným látkám. Tím tak vytvořily živnou půdu pro bakterie a viry.

 

Pokud chcete svému tělu „odlehčit“ a pročistit ho, máme pro vás dobrý tip. Je to přípravek Denoxinal®, který obsahuje osvědčenou speciální kombinaci léčivých bylin a látek s nutričním významem, které podporují metabolizmus a odstraňování jedovatých látek z těla.

 

 

 

 

Účinné rostlinné látky

* Chlorella – zelená, sladkovodní řasa, která přežívá na Zemi už 2,5 miliardy let, a to díky dokonalému mechanizmu obnovování DNA. Obsahuje asi 60 % bílkovin, 20 % uhlovodanů, 10 % tuků a celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, působících jako antioxidanty. Pro detoxikaci je důležitý především obsah chlorofylu.

 

* Řešetlák – plody této rostliny jsou bohaté na antrachinony, antranoly, flavonoidy a třísloviny. Mají projímavé a žlučopudné účinky.

 

 

 

 

 

* Ostropestřec mariánský – plody obsahují směs flavonolignanů, která je známá pod názvem silymarin. U těchto látek byl prokázán příznivý účinek v prevenci akutního i chronického poškození jater.

 

 

 

 

 

 

* Lopuch větší – kořen je bohatý na inulin, druh vlákniny s bifidogenními vlastnostmi, který upravuje činnost trávicího traktu, reguluje hladinu cholesterolu a jiných tuků v krvi, příznivě působí u cukrovky  a zvyšuje vylučování škodlivých látek stolicí.

 

 

 

 

 

* Tyto látky jsou doplněny dalšími významnými složkami, jako je smetanka lékařská, jetel luční, česnek, pektin a vitamin C.

 

  

Co umí Denoxinal®

* pomáhá odstraňovat jedovaté látky z organizmu

* ovlivňuje detoxikační funkci jater

* napomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi

* podporuje látkovou výměnu a správnou funkci trávicího traktu

* je vhodný po konzumaci nevhodného nebo nadměrně zatěžujícího jídla

* působí jako prevence civilizačních chorob

* zvyšuje imunitu

* zlepšuje psychickou kondici

* příznivě ovlivňuje průběh chronických onemocnění

* zlepšuje stav pleti a vlasů

 

Komu Denoxinal® pomáhá


* osobám se zažívacími problémy

* lidem s větší spotřebou alkoholu

* kuřákům

* všem lidem toužícím po lepší kondici, vitalitě a zdraví

 

Užívání

Jedna tableta Denoxinalu denně se užívá po dobu 1 až 2 měsíců. Polyká se po jídle a zapíjí vodou. Kúru je vhodné opakovat 4x do roka. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Balení

Na trhu je v současnosti k dostání menší balení o obsahu 30 tablet i dvojnásobná dávka určená k dvouměsíční kúře o obsahu 60 tablet.

 

 

Více informací najdete na stránkách www.walmark.cz

Reklama