Šokující styl ulice – nový trend v účesech. Nová řada je určena pro ty, kteří chtějí být skutečně in, rádi porušují zaběhlá pravidla a užívají života na plné pecky.

Žhavé stylingové novinky se až z ulic Spojených států nyní dostávají přímo k vám! Díky novým vzrušujícím výrobkům od neuvěřitelně tuhého lepidla testovaného v aerodynamickém tunelu až po tvarovací pastu, z dílny špičkových trendových stylistů a vlasových expertů od Schwarzkopf&Henkel, už vaše vlasy nenechají nikoho chladným. Tak trochu „divoký“ styling got2b, inspirovaný americkou pouliční módou slibuje maximum nespoutanosti a šílených nápadů.

Nová stylingová řada got2b provokuje v USA již od roku 2000 a do nabídky firmy Henkel se dostala díky koupi americké společnosti ARL v roce 2004. Jako luxusní maloobchodní alternativa profesionální vlasové kosmetiky got2b výborně doplnila portfolio megaznačky Schwarzkopf. Od roku 2004 svérázné přípravky got2b mizí z pultů obchodů i v západní Evropě – díky nim se ježily všechny vlasy na hlavách nejen na tanečních parketech.  Je určena pro ty, kteří chtějí být skutečně in, rádi porušují zaběhlá pravidla a užívají života na plné pecky.
Postoj k vlasům. To musí být – got2b!

Ať už chcete mít na hlavě sexy háro jako supermodelka nebo to nejšpičatější číro, anebo dáváte přednost sofistikovaně rozcuchanému pohodáři, který právě vylezl z postele – nové přípravky got2b dovolí každému vytvořit si naprosto originální účes podle nálady. Úplně poprvé můžete dostat kvalitu jako v nejlepším salónu i ve vašem obchodu. Pokud chcete objevit nový styl, už nemusíte do salónu strčit ani nos.

Extrémní styly

lepidlo tvrďák– tuhý jako hřebík

Mimořádný vzhled vyžaduje mimořádná opatření. Senzační voděodolné lepidlo got2b tvrďák drží tak silně, že se vám budou vlasy ježit až do dalšího umytí.  Americkou jedničku mezi vlasovými lepidly jsme testovali v aerodynamických tunelech, abychom se ujistili, že se ani v těch nejděsivějších podmínkách nepohne ani vlásek! Lepidlo s vůní čerstvých zelených jablek s lehkým dotekem máty peprné pomůže přetvářet ty nejdivočejší vlasové sny v realitu všem odvážným, kteří mají otěže svého života pevně ve svých rukách. Lepidlo tvrďák je určeno pro extrémní fixaci. Tuba 150 ml (úroveň tužení 6: beton)  139Kč. 

 
tvarující gel konstruktér – stavitel  účesu

Stavitel vašeho účesu konstruktér garantuje nepoddajnou pevnost nejzběsilejších vlasových kreací, kterým nemá šanci odolat ani ta nejnepřístupnější královna – ať už třeba parketu, anebo bazénu. Konstruktér přináší dlouhotrvající kontrolu a zároveň se dá snadno šamponem smýt. Je ideální pro úpravu a tvarování „neposedných“ vlasů. Jeho pronikavé aroma smíšené se svůdnou pižmovou vůní na sebe bezpochyby strhne veškerou pozornost. Lahvička 250 ml (úroveň tužení 4: ultra  silné) 139 Kč. 

chaotik – vláknitá guma

Rozcuchaný a v pohodě? Vláknitá guma chaotik přetvoří vaši kreativní energii v individuální styl, který se sice může na oko zdát neuspořádaný, ale je naprosto pod kontrolou. Chaotik drží vlasy a dává jim texturu a strukturu. Vlasy jsou pak silné, ale ohebné – a současně si spolehlivě podrží tvar, který doplňuje ovocná vůně slunného dne. Vlasy nevysušuje a lze ji snadno smýt šamponem.  Dóza 100 ml (úroveň tužení 3: silné, ale ohebné) 139 Kč. 

 

Ještě větší objem

lak na vlasy megaloman

Chcete-li být o krok před módními trendy, lak na vlasy megaloman je ta pravá zbraň jak maximálně zvýšit objem vlasů a vytvořit odolný účes s nádherným leskem, který vám bude celý svět závidět.  Ať máte vlasy krátké, středně dlouhé nebo dlouhé, vlasový sprej megaloman vykouzlí plnější vzhled a účes, který máte plně pod kontrolou. Ovšem ještě dokonalejšího a naprosto omračujícího výsledku dosáhnete, když lak na vlasy  megaloman se sexy malinovou vůní zkombinujete s pěnou megaloman. Aerosol 300 ml (úroveň tužení 4, ultra silnéobjem) 119 Kč. 

pěnové tužidlo  megaloman

S termoaktivním složením schopným tvarovat jak suché, tak vlhké vlasy, je pěna megaloman určena pro vlasy, které míří skutečně vysoko – a má výsledky!  Lehké nelepkavé natužení, které lze snadno vyčesat, zvětší objem každého účesu – krátkého nebo dlouhého – a přináší dlouhotrvající vzhled hedvábně hladkých vlasů. Nač se držet při zemi, bejby? Aerosol  250 ml (úroveň tužení 4, ultra silnéobjem) 119 Kč. 

 

pěnové tužidlo pro vlnité vlasy twister

Pro ty nejluxusnější a nejsvůdnější lokny je tady pěnové tužidlo twister, které vlasům dodá mimořádnou pružnost – ať už jsou přirozeně kudrnaté, s trvalou, anebo rovné. Se svou jemně pomerančovou vůní vám pomůže zkrotit rovné i kudrnaté vlasy, a navíc zvýší jejich lesk s maximálním účinkem až po ten nejochablejší z pramenů. Aerosol 250 ml (úroveň tužení 3: pružné)119 Kč. 


lak na vlasy diva

Královnám parketu nabízí lak na vlasy diva pomocnou ruku k vytvoření oslnivých účesů, které prozáří každý taneční parket. Svou inspiraci našel v ovocném aroma sladkého ananasového melounu až z dalekého Ekvádoru – čerstvého jako Andy a živoucího jako Amazonka, které mísí s velmi jemnou vůní černého rybízu a borůvek, a vytváří účesy s jiskrou a dlouhotrvajícím neopakovatelným leskem. I nevýrazné účesy to mohou dotáhnout až na výsluní! Aerosol 300 ml (úroveň tužení 3: extra silné  lesk) 119 Kč. 


lesk na vlasy luminátor

Luminátor nemůže chybět nikde tam, kde jsou suché, lámavé nebo chemicky ošetřované vlasy. Jeho úkolem je ochočit rozlítané a uvolnit zacuchané vlasy a k tomu přidat i dost třpytu, když už je účes trochu „společensky unavený”.  Proč nezazářit, když je to tak snadné? Každý den může být s tímhle malým pokladem galapředstavením vašich vlasů. Šťavnatá vůně melounu a ambrózie dá vlasům zdravý lesk, který má sílu oslnit navždy… Lahvička 200 ml (úroveň tužení 1: lesk  poddajnost) 139 Kč. 

Vlasové výrobky got2b budete moci zakoupit již od září roku 2006 ve velkých drogeriích a hypermarketech.

 lepidlo tvrďák
      tuba 150 ml (úroveň tužení 6: beton)  139 Kč
 tvarující gel konstruktér, lahvička 250 ml (úroveň tužení 4: ultra  silné) 139 Kč
 chaotik – vláknitá guma
dóza 100 ml (úroveň tužení 3: silné, ale ohebné) 139 Kč
 pasta transformátor, 150 ml tuba (úroveň tužení 3: silné, ale ohebné)139 Kč
 lak na vlasy megaloman, aerosol 300 ml (úroveň tužení 4, ultra silnéobjem) 119 Kč
 pěnové tužidlo megaloman, aerosol  250 ml (úroveň tužení 4, ultra silnéobjem)
      119 Kč
 tužidlo na vlnité vlasy twister, aerosol 250 ml (úroveň tužení 3: pružné)119 Kč
 lak na vlasy diva, aerosol 300 ml (úroveň tužení 3: extra silné  lesk) 119 Kč
 luminátor, lahvička 200 ml (úroveň tužení 1: lesk  poddajnost) 139 Kč

Reklama