Nebojte se, neocitli jste v žádném scifi příběhu, ale v nové kolekci mezi desénových postelí, které mají svůj charakter a možná i příběh, který si ke každé z nich vymyslel jejich autor, architekt Jiří Plecl

Pojďte se podívat na pět modelů unikátních postelí, které potěší zvláště ženy lehce extravagantní, moderní a nekonvenční. Nudná šeď a konzervativní zpracování je rozhodně opakem této kolekce.

I když je každá postel originálem, přesto mají mnoho společného. Dominantní polstrované čelo, které udává ráz, kovové nožičky, které prostorné dvojlůžko odlehčuje a celá konstrukce nepůsobí těžkopádně a nemotorně, ale přímo se vznáší v prostoru.

Mňau, kočičí srst by mělo připomínat  čelo postele potažené umělou kožešinou v stříbřitě šedé barvě.

Pokud jste podlehla trendu neonových barev a nebojíte se jejich použití na velkých plochách, možná vás zaujme postel v pink růžové Pinkie Pixie

Model Conception se inspiroval v anatomickém atlasu a čelo zdobí sytě růžové poletující „buňky“ na antracitově šedém podkladu.

Eleganci a luxus zosobňuje postel v bílé barvě zdobená třpytivými kameny, které pochází s dílny českého výrobce křišťálového skla a bižuterie. Postel bude lahůdkou pro pořádné snoby, kteří se jen tak nespokojí s průměrem, ale chtějí se blýsknout. Díky této posteli doslova a do písmene.

Poslední model má v sobě humor a zároveň eleganci. Černobílá kombinace jistě zaujme na první pohled. Na druhý se přesvědčíte o dokonale promyšleném detailu v podobě kožešinových chomáčků, které vystupují z černě polstrovaného čela.

Jak se vám líbí tyto designové postele? Chtěla byste mít některou z nich doma?

Foto: Polstrin

Čtěte také:

Reklama