westwing

Chystáte se na koupi nové postele? Kromě pohodlí, které je určitě nejdůležitějším kritériem při jejím výběru, hraje roli i vzhled. Mezi nejmódnější patří čalouněná čela, která z „obyčejné“ postele vykouzlí přímo královské lože. Podívejte se na nejnovější trendy.

Kromě povlečení je určitě čelo postele první, co upoutá naši pozornost, když vstoupíme do ložnice. Čelo dává posteli charakter, je dominantním designovým prvkem, ale také významnou součástí, která určuje naše pohodlí.

Čalouněná čela postelí patří k těm nejvyhledávanějším. Kromě toho, že lůžku propůjčují luxusní vzhled, poskytují jejím uživatelům i příjemné a útulné poležení. A nejen poležení. V posteli často čteme, nebo se z ní díváme na televizi. V polosedě nebo v sedě je to určitě pohodlnější. S dřevěnými nebo dokonce kovovými čely potřebujeme spoustu polštářů, abychom si podložili záda.

postel

postel

Tento „problém“ u čalouněného čela odpadá, neboť nám poskytuje příjemnou a měkkou oporu.

Přednosti už znáte a teď se můžeme zaměřit na design.

loznice

I v tomto ohledu je z čeho vybírat. Od hladkých a poměrně minimalistických typů, až po čalounicky propracovaná čela s prošíváním. Velký výběr je i v potahových látkách, které jsou vybírány s ohledem na snadnou údržbu. Záleží už jen na vašem vkusu a zařízení ložnice, která postel by jí nejvíce „slušela“. Máte raději jednobarevné a nadčasové, nebo si troufnete na odvážnější vzor?

tyrkysova

vzorovana

Zdroj foto: Westwing.cz a mt-nabytek.cz

Reklama