Od každodenního a vánočního shonu si nejlépe odpočinete v rodinném kruhu. Začněte letos s přípravou na Vánoce trochu dříve a užijte si volné chvíle stavěním originálních LEGO ozdob pro váš vánoční stromeček.

Lego

Kreativitě se meze nekladou. Ozdoby můžete vytvořit z vlastních LEGO kostek nebo je sestavit ze speciálního vánočního setu, který získáte ke každému nákupu LEGO stavebnic v hodnotě nad 100 Kč v prodejně Bambule v Centru Černý Most až do 15. 11. 2014.

Hledáte inspiraci, jak by taková LEGO vánoční ozdoba mohla vypadat?

Navštivte stránky www.LEGOprani.cz/vanoce a prohlédněte si několik videí nebo galerii ozdob. Podívejte se, jak se této zábavy zhostily další rodiny. Každá rodinka je jedinečná, proto jsou i způsoby, kterými tvoří, velmi rozdílné. Prohlédněte si v naší galerii, co se jim podařilo postavit! Řiďte se pokyny a nahrajte fotografii také vaší krásné vánoční ozdoby!

Připojte se k nám a přijďte 15. listopadu 2014 do Centra Černý Most a pomozte nám ozdobit LEGO vánoční stromek postavený celý z LEGO kostek! Zdobit budeme po celý den od 10:00 do 18:00.

A jestli toužíte po vlastním LEGO vánočním setu, ze kterého postavíte svou LEGO ozdůbku, soutěžte s námi ZDE!

 

Reklama