Rodina

Postavte si zvířátka se stavebnicí LEGO® DUPLO®

DuploHra je velmi důležitá pro rozvoj dítěte. Pomáhá cvičit nejen motorické funkce, ale i paměť, vnímání a představivost. Prostřednictvím her si dítě také upevňuje sociální vazby, nejprve se svými rodiči a později se svými vrstevníky. Mezi nejoblíbenější dětské hračky patří stavebnice. Ty dítě všestranně rozvíjejí a vzdělávají, zároveň ho ale nestresují svou náročností.

Se stavebnicí LEGO DUPLO Postav si zvířátka ukážete svému dítěti svět plný tvořivého stavění. S pomocí inspirativních kartiček můžete postavit žirafu, králíčka, pejska, slona nebo červíka. Každé zvířátko má přidělenou barvu. Skládat můžete samozřejmě i bez přiložených Duplonávodových kartiček. Je pouze na vás, zda vznikne duhový pohádkový tvor nebo strašidelný tříhlavý drak.

Sada Postav si zvířátka obsahuje celkem 25 pestrobarevných dílků a kartičky s návrhy pro inspiraci. Stavebnice je určená pro děti od 18 měsíců. Další tipy na stavění najdete na webové stránce www.duplosvet.cz.

Zasoutěžte si u nás na magazínu o LEGO DUPLO! Soutěž naleznete ZDE (klikni).

Duplo

   
21.02.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] lidicka [*]

    Jsou to moc hezké stavebnice. Vnouček má rád vodu, rád se koupe tak lodička by se mu určitě hodila. Přemýšlím, že mu stavebnici pořídím.Sml22

    superkarma: 0 21.02.2014, 06:21:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme