Nebylo by skvělé, kdybyste vaše děti mohli brát do zoo každý den? Se sety LEGO®DUPLO zoo můžete! Sety LEGO DUPLO®zoo nabízejí všechna zvířata, která děti milují a znají ze svých výletů do zoo, společně s vozidly a oblíbenými DUPLO figurkami. Sety DUPLO zoo umožní vašim dětem vybudovat si vlastní zoo a nabídnou jim mnoho způsobů, jak si pohrát se zvířaty a lépe se s nimi poznat.

Duplo

Udělejte si výlet do Velké zoo a dovolte dětem, aby si uspořádaly zvířata, jak samy chtějí. Nebo navštivte Baby zoo a společně pomáhejte ošetřovatelům starat se o mláďata.

Průvodce královstvím zvířat

Děti mají přirozenou potřebu poznávat okolní svět. Neustále třídí, zařazují a organizují věci, se kterými se setkávají. Svět zvířat je pro děti přirozeným místem, kde začít, protože je velmi hmatatelný: jsou tu malá zvířata, velká zvířata, zvířata, která chodí nebo létají.

Výlet do zoo je pro malé zvědavce pokaždé přínosným zážitkem. Mohou chodit od ohrady k ohradě a samy pozorovat, jak zvířata vypadají, co jedí, jak vypadají jejich mláďata. Výlet do zoo je pro děti malou lekcí třídění a organizování světa.

Třídění vzpomínek

Výlet do zoo vyvolá snad u všech dětí vždy nadšení. Připomeňte si tento pocit pokaždé, když si budete společně hrát se stavebnicí LEGO DUPLO zoo. Nechte vaše dítko vyprávět a přehrávat s pomocí zvířátek nejpůsobivější momenty. Nejen že tak potrénujete paměť, ale zároveň tak budete rozvíjet jeho schopnost vyjádření. Navíc ještě odhalíte, co vaše dítě na vašich společných výletech nejvíce zaujalo a co ho bavilo.

Soutěžte se stavebnicí LEGO DUPLO! Odpovězte správně na soutěžní otázku, kterou naleznete na webu www.DUPLOsvet.cz a vyhrajte jednu ze stavebnic.

Se stavebnicí LEGO DUPLO si nadělíte pod stromeček víc než jen stavebnici.

Reklama