Bulvár

Postavila bych útulek pro koníky

Ahoj redakce a čtenářky

Já kdybych měla deset milionů, tak bych postavila útulek pro koně - něco jako je tohle: http://www.regalia.karlovarsko.com/

Splnila bych si tak vlastně dva sny naráz - zaprvé bych mohla pracovat s koníkama a zadruhé bych jim mohla nějak pomoct. Baví mě práce s různě problémovými zvířaty a umím si k nim najít cestu - takže bych brala jak staré koníky na dožití, tak koně, co se nějak zklamali v člověku a učila bych je, že lidé nemusí být jenom zlí.

Samozřejmě že deset milionů by bylo tak na zahájení provozu - pak bych musela shánět granty, vymýšlet projekty a tak, ale to už bych zvládla - už jsem to párkrát dělala, i když pro dobročinné akce pro lidi - ale ty peníze na rozjezd by se hodily.

Asellus


Děkujeme za pěkný příspěvek. Pokud získáte těch deset milionů, jela bych se k vám podívat ;). v Regalii jsem byla a je to tam hezké - i když je vidět, že peněz nazbyt nemají...

redakce@zena-in.cz

   
15.06.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] rumcajs.tm [*]

  Myšlenka, je to ušlechtilá.Jenže!::Peníze,pozemek, stáje, elektrika, voda,drahý oves, drahé seno, drahá sláma,nafta, stroje.A lidi co pomůžou.A pak jen dřina,a závist ostatních.Dá se to kompenzovat alespoň trochu odběrem krve,ale to pak dost trpí hříbata.

  superkarma: 0 17.06.2007, 07:38:45
 2. avatar
  [1] zeva [*]

  A já bych na útulek hned přispěla, věřím, že by se nás našlo mnohem víc

  superkarma: 0 16.06.2007, 20:15:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme