Umíte se postarat o svého domácího mazlíčka? Nyní máte šanci to dokázat. Společnost SPAR ČOS spustila prostřednictvím Facebooku novou hru, v níž mohou účastníci získat pro svého zvířecího kamaráda krmivo na celý rok a mnoho dalších cen. Reaguje tak na rostoucí zájem zákazníků o výrobky své privátní značky Scotty a Molly, která představuje kompletní sortiment potravy a příslušenství pro psy a kočky.

Scotty a Molly

„V poslední době pozorujeme vzrůstající zájem o naši značku Scotty a Molly. Proto jsme se rozhodli podpořit prodej výrobků pro domácí mazlíčky také prostřednictvím nových médií a spustili jsme soutěž na Facebooku,“ říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu SPAR ČOS. „V našich prodejnách je momentálně největší zájem o kapsičky, ekonomická balení a pochoutky jak pro psy, tak pro kočky. Naši zákazníci se navíc mohou těšit na rozšíření sortimentu o pamlsky pro své mazlíčky,“ dodává Martina Studnička Malcová.

Umíš se postarat o svého mazlíčka? Dokaž to!
Od 2. září běží na Facebooku soutěž Scotty&Molly určená především vlastníkům čtyřnohých mazlíčků. Vítězem se stane ten, kdo se dokáže nejlépe postarat o svého mazlíčka a jehož mazlíček bude proto nejšťastnější. Soutěžící musí svého virtuálního miláčka pravidelně krmit, hladit a kupovat mu pamlsky nebo hračky za zlaťáky. Zlaťáky, za něž lze koupit pamlsky či hračky, které dělají mazlíčka šťastnějšího, lze získávat několika způsoby – buď pozvat přátele, zadávat unikátní kódy účtenek, jejichž součástí jsou krmiva Scotty a Molly nebo zodpovědět dotazník. Mazlíčka, o něhož se bude starat, si může soutěžící sám vytvořit dle svých preferencí - vybrat si jakou bude mít barvu, jaké bude mít oči a tlamičku i to, zda bude mít mašli nebo obojek.Scotty a Molly

V soutěži, která je rozdělena na 4 kola, mohou účastníci vyhrát za 1. místo balíček produktů značek Scotty a Molly a S-BUDGET v hodnotě 1000 Kč, za 2. a 3. místo balíček produktů značek Scotty a Molly a S-BUDGET v hodnotě 500 Kč. V každém kole jsou vybráni vždy 3 výherci. Na konci soutěže bude určen absolutní vítěz, který získá krmivo pro svého mazlíčka na celý rok.

Scotty a MollyScotty a Molly - pro zdraví a krásu vašich mazlíčků
Značka Scotty a Molly nabízí v prodejnách SPAR ČOS kompletní sortiment krmiva pro psy a kočky již od června roku 2004. Značka zahrnuje celkem 28 výrobků, mezi nimiž nechybí konzervy pro psy a kočky, kapsičky, granule, pamlsky či stelivo pro kočky. Stejně jako u jiných privátních značek i zde klade společnost SPAR ČOS velký důraz na výběr klíčových dodavatelů, což zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů, ale zároveň i velmi přijatelné ceny. Exkluzivní značka Scotty je značkou krmiva                        a  příslušenství pro psy, značka Molly pro kočky.

Více informací na: www.interspar.cz

Staňte se našimi fanoušky! www.facebook.com/Interspar.cz

Reklama