Zajímavý mix písní si dnes nechá hrát posluchačka Setury. Prozradila mi tím na sebe hodně věcí. Posloucháte internetové vysílání rádia ŽENA-IN.cz!

Poslechněte si písničky, které si přála posluchačka Setury...


Dobrý den,

dnešní téma je moc milé a vybrala bych mnohem více písní, které se mi líbí.
Vybrala jsem pět z nich, které mám nejraději, moje oblíbená píseň čiší romantikou a ty další posuďte sami...

Přeji Vám krásný melodický den,
Setury

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Setury

Jak sama píšete, Setury, jste duše romantická. Máte smysl pro humor, jste také trochu módní oběť, takže milujete nakupování garderoby. Ráda se hrabete v hrabácích, ale ráda si kupujete i nové zboží. Jste vždycky šik! Když vyjdete na ulici, chlapům padá čelist. Jediné co, trochu se bojíte stárnout...

Trefil jsem to?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama