Posloucháte rádio ŽENA-IN.cz. Hraju vám, milé posluchačky, věštecké písničky na přání. První věštbu posílám čtenářce Monkee, která si přála písničky hned dvě...

Jsme tu pro vás, milé posluchačky, na internetových vlnách: www.zena-in.cz. Právě vám pouštím písničky na přání a k nim přikládám krátkou věštbu.

Následující songy si přála posluchačka Monkee...

 

Rejdyjou Žena-in opět na pořadu dne!

Zrovna včera mě Alenka inspirovala svým odkazem na YT (Synkopy 61) a já se zase zaposlouchala do krásné muziky. Ali, díky. Vyhrábla jsem moji oblíbenou z puberty Tenhle kluk:

To jsem se prostě viděla s tím mým idolem a jeho kytarou na lavičce v parku (pikoška pro holky: byl zrzavej, vysokej a na tu kytaru opravdu uměl...).

A na doplnění počtu do pěti? To se budu muset opět hooodně brzdit :-)

Takže můj dlouholetý oblíbenec se smutným hlasem i osudem Petr Novák napsal a nazpíval dílko, o kterém taky až tak moc lidí neví: Kráska a zvíře (s Věrou Wajsarovou) - najděte si třeba Proč nejdeš ven. Věře W. osud nadělil těžkou životní zkoušku, ale už zase zpívá a nahrává, takže palec nahoru a na oslavu její písničku: Obejmi mě nebo Cizí tvář na polštáři (LP Země Delfínie patří mezi mé poklady).

Sleduju, že dneska jedu na romantické vlně, tak ještě přidám Bohdana Mikoláška a Dům, kde bydlí láska, a jako finále Návrat Gemini od K. Svobody...

A co z tohohle Kuba vymudruje, jsem teda moc zvědavá.

Vaše,
Monkee

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Monkee

Závoj jsoucna se předemnou rozprostřela já jasně vidím, že posluchačka Monkee je takový ten věčně zasněný typ. Žena, která se ráda nechá od partnera hýčkat a potřebuje, aby jí byl oporou - chlap musí být chlap, že? Silný v ramenou a stálý jako skála. Monkee miluje svou rodinu a přátelství pro ni není prázdn slovo. Ráda chodí do divadla, ale stejně tak ráda posedí u ohně se špekáčkem.

Trefil jsem se?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama