Poslední posluchačkou, které dnes zahraju písničku na přání, je Maje. Musím říct, že se mi v mnohém trefila do mého vlastního vkusu.

Zaposlouchejte se do písniček, které si přála posluchačka Maje. Snad se vám budou líbit, mě se do noty celkem trefila...

 

Jsem docela zvědavá, jak si se mnou poradíš.

Jedna z mých nejoblíbenějších písní je od skupiny Kabát - Šaman...

Líbí se mi hlavně myšlenka (od Kabátů miluji i tuhle - Malá dáma)...

... a spoustu dalších písniček.

Další úžasná zpěvačka, kterou poslouchám, když je mi hodně smutno, je Edith Piaf a její nejznámější...

... byla nejen úžasná zpěvačka, ale zároveň obrovská bojovnice. Bohužel po jedné velké prohrané bitvě to vzdala.

Nepohrdnu ani Danielem Landou, např. jeho Touha...

Viděla jsem muzikál Krysař. Bylo to úžasné. Něco absolutně jiného. jeho hudbu poslouchám už hodně dlouho. Líbí se mi, že tak často experimentuje a vlastně i u jeho písniček vnímám text. Mnohdy musím souhlasit, někdy ne.

Další úžasný zpěvák, kterého obdivuje, je Karel Kryl, např. jeho...

A proč se mi líbí? Protože jeho texty jsou pořád aktuální, nutí nás vzpomínat, přemýšlet o minulosti, o tom, co bude. Byl to Pan Básník.

A nesmím zapomenout ani na Green Day např...

Avril Lavigne, nebo Iron Maden... a spoustu jiných.

Tak co, Kubo, už víš?
Maje

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Maje

Maje, vy stále na něco čekáte. hodně jste toho už zažila a jen tak něco vás nepřekvapí. Ráda sníte, milujete čokoládu a toužíte po vlídném slově a pohlazení. Někdy jste nesmlouvaná a když vám lidé ubližují, umíte se bránit, ale bolí to i vás. No, jako náplast posílám jednu písničku zase já...

Ta není zlá, že?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama