Vlny internetového rádia ŽENA-IN.cz se vzdouvají na frekvenci www.zena-in.cz. A vy zde dnes, milé posluchačky, můžete přijít ke šťavnatým věštbám!

Internetová věštírna a rádio ŽENA-IN.cz je v plném proudu. Následující písničky si přála posluchačka Eliana...


Dobré ráno milý Jakube,
tenhle song jsem si pouštěla pěšky cestou do města na poštu, všude kolem klid, barevné listí, zelené pláně, ocelové mraky táhnoucí se po obloze a ze stromů se snášeli tisíce motýlů z listí a tančili nad cestou...
Christina Perri...

V autě si obvykle nechávám gradovat na plné pecky The Muse...

Na ranní probuzení, pěkně pořádnou pecku a kdo je divočejší na popové scéně než Lady Gaga:

A něco ze starých dobrých pecek The Chordettes a jejich luxusní Lollipop:

Krásný den plný pořádných pecek!
Eliana

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Elianu

Eliano, vaše oblíbené písně mi o vás prozradily mnohé. Vy jste pěkně drsná holka, osucová žena, která si prošla velkým zklamáním a tak už chlapům moc nevěří. Přes to hledáte lásku na celý život. Jenže to se dělá těžko, když si uvnitř myslíte, že nic takového neexistuje. Už nechcete znovu naletět na sladké řečičky... Už nikomu neprozradíte, jak zranitelná uvnitř vlastně jste. Ve vaší duši je scholené malé koťátko.

Je to tak?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama