Dnes Vám přinášíme již poslední nabídku letních Last Minute zájezdů cestovní kanceláře ITS BILLA TRAVEL. V lokalitách, jako je Egypt, Turecko, Řecko a Španělsko se určitě ještě nejen ohřejete, ale dokonce i opálíte a zaplavete si v teplém moři.

A abyste věděli, že pokud budete chtít, můžete se ohřát i v době, kdy v našich zeměpisných šířkách panuje krutá zima, na závěr Vám nabídneme jeden luxusní pobyt na Srí Lance.

Turecko

Side-Colakli

Süral ****Billa

například 7 nocí, all inclusive od 10 290,- na osobu

Příjemný hotel přímo na nové pobřežní promenádě a mírně se svažující písečné pláži Colakli; město Side 9 km. Krytý bazén (otevřen před a po hlavní sezoně, dětský bazén), amfiteátr.  V krásně zahradě dva bazény (jeden s vodními skluzavkami), sluneční terasa. Lehátka, plážová křesla, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži v ceně.

 

Egypt

Hurghada

Aladdin Beach Resort ****

ITS BILLA TRAVELnapříklad 7 nocí, all inklusive od 12 990,- na osobu

Hotel leží na jednom z nejkrásnějších úseků pláže s koralovým útesem dlouhým 200 m, přímo na vlastní hotelové pláži, asi 15 km jižně od Hurghady. V krásné velké zahradě v blízkosti pláže jsou 2 plavecké bazény se sluneční terasou, snackbar. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži v ceně.

Řecko

Rhodos / Lardos-KiotariITS BILLA TRAVEL

Stafilia Beach ***

například 7 nocí, polopenze od 9 490,- na osobu

Hotel leží přímo na oblázkové pláži, centrum 4 km, pravidelné spojení linkovým autobusem do měst Lindos a Rhodos, zastávka autobusu 800 m od hotelu. V zahradě je malý bazén s lehátky a slunečníky (v ceně) a snackbar.

Španělsko

Madeira

Caniço de Baixo

BillaTropical ***+

například 4 noce, snídaně od 10 533,- na osobu

Hotel leží nad skalnatým pobřežím, s nádherným výhledem na Atlantik; město Caniço s obchody, restauracemi a bary vzdálené 2 km, Funchal 9 km. Přímý přístup k moři (po schodech), 2 sladkovodní bazény, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a osuškami (v ceně), snackbar s grilem.

Srí Lanka

Koggala

BillaClub Koggala Village **+

například 8 nocí, polopenze od 26 180,- na osobu

 

Hotel leží na klidném idylickém místě na 3 km dlouhé pláži Koggala, přibližně 130 km jižně od města Colombo a 14 km od Galle, největšího města na jižním pobřeží. Přímo u bungalovů se rozprostírá tropická zahrada s bazénem, jacuzzi, integrovaným dětským bazénem a poolbarem. V Koggala Beach je malá pasáž s obchůdky, velký lounge bar v patře s krásným výhledem na moře. Pravidelné zábavní programy.

Reklama