Naladily jste si, milé posluchačky, vánoční Rádio ŽENA-IN.cz a dobře jste udělaly; hrajeme totiž písničky na přání. Písničku Last Christmas posílá svému příteli Tomášovi posluchačka Míša...

V Rádiu ŽENA-In.cz dnes hrajeme vánoční písně. Tu následující, Last Christmas, posílá čtenářka Míša svému příteli Tomášovi.

Takže, Tome, jen a jen pro tebe...


Komu bych poslala tuto písničku? Osobě, kterou nade vše miluji a bez které si nedovedu představit svůj život. Svému příteli Tomášovi. Nic víc netřeba dodávat, ty už všechno víš :-)

Míša

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

konvice

Reklama