Novinky

Poslední týden kulturního léta je tady

Prázdniny se chýlí ke konci, ale v posledním srpnovém týdnu to na Harfé žije. Letní scéna harfa nabízí divadelní i filmové tháky. K vidění bude Zdeněk Izer, komedie Táta nebo skvělý film Královská aféra. A navíc – Kulturní léto nekončí v neděli, ale až v pondělí 1. září pásmem písní Karla Kryla Salome.

sda

Pondělí bude plné hitů Michala Davida, které zazpívají Petr Poláček nebo Petra Doležalová v rámci koncertního provedení muzikálu Děti ráje pod názvem Decibely lásky. V úterý návštěvníky svým nevšedním humorem pobaví Zdeněk Izer v zábavné show Furtluftdurch tour. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie nejrůznějších televizních pořadů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Zkrátka těžký útok na bránici, který si by si rozhodně nikdo neměl nechat ujít!

Ve středu čeká na diváky komedie Svaté neřesti, kde se v hlavních rolích představí Bořek Slezáček, Jindra Kriegel a Genny Ciatti, ve čtvrtek pak na diváky čeká pár tipů, jak s humorem zvládnout své otcovství či poodhalit tajemství mužské logiky, a to v komedii Táta, kterou jako jediný herec ztvární Roman Pomajbo. Samozřejmě stále platí, že je možné zajít 1. září na Salome zcela zdarma. Vstupenky na pásmo písní Karla Kryla lze získat po předložení vstupenky na jakékoliv srpnové představení Letní scény Harfa na infostánku Galerie Harfa, pokladně Letní scény nebo v prodejní kanceláři Kulturní portál.cz, s.r.o., Vodičkova 41 – pasáž Světozor, Praha 1.

S prázdninami se loučí také Kinematograf bratří Čadíků s partnerem drogerie ROSSMANN, který v pátek uvede skvělé severské drama Královská aféra s Madsem Mikkelsenem hlavní roli. Sobotní večer bude patřit „muzikálu totalitního věku“ Kouř a v neděli se mohou diváci těšit na snímek Andělský podíl, hořkosladkou komedii nasáklou skotskou whisky.

   
25.08.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] kobližka [*]

    Ježíš,na toho Kryla bych šla,bejt to jinde,než v Praze.

    superkarma: 0 25.08.2014, 14:48:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme