Opět jsem shrnula krátké, ale moc pěkné příspěvky do jedné novinky. Přečtěte si, jak se čtenářka Vodfon stala v pátek 13. babičkou, pro čtenářku átéčkko může být každý den šťastný a čtenářka ředitelka se shodou čísel baví

Krásný den   Šťastný pátek třináctého

Někteří z nás by raději zalezli pod peřinu, já ne. Můj příběh je o tom, jak se i pátek a třináctého může stát šťastným dnem. Byl pátek, v televizi právě hral Komisař Rex. Videňská policie umí i to, co ta naše ne.Moser  s Rexíkem právě zachraňuji malou holčíčku a do toho telefon.Těhotná nevěsta Zuzka mi  vylekaně líčí, že ji divně píchá v zádech a  bolí břicho v pravidelných intervalech. Syn je v práci, tak že taxíkáře dělá manžel. Jsem na infarkt,první vnouček.  Zázrak zrození , šťastná událost.   Její porod, probíhal, hladce, přestože se nejprve malému princi Lukáškovi na svět moc nechtělo.  Všechno šťastně dopadlo, přesto že bylo třináctého. Lukáš je  je krásný a ukecaný po tatínkovi Péťovi i Dědečkovi Jirkovi.

Vodfon

Moje životní číslo je 7. Já na čísla ovlivňující život věřím. Věřím i na to, že číslo Poznávací značky na autě je důležité. Taky číslo telefonu, nebo PIN platební karty. Já v datu narození žádnou dvojku nemám. Trochu jsem zkoušela se naučit numerologii, ale je to hodně moc složité. Svoje šťastné číslo nemám, ani šťastný den. Každý den může být tím šťastným. Záleží hodně na  nás.

Moje datum narození nemá žádnou veselou sestavu. Naopak.

Poslední dvojčíslí je vlastně hodně legrační. Zrovna letos znamená o počet mých prožitých let....

átéčko

V mé rodině se velmi často vyskytuje magická  třináctka, číslo čtrnáct a sedm.

Já se narodila 13. srpna, manžel 14. července,  moje babička s dědečkem se vzali 14. října, o rok později se jim 14.10. narodil nejstarší syn, měli spolu šest dětí a nejmladší syn se narodil po 13 letech 13. října. Babička umřela v 81 letech na mé narozeniny 13. srpna. Syn se mi narodil 31.7., i když jsem měla termín právě na 13. 8., vykoukl na svět o dva týdny dřív, jen si přehodil čísla v datu...

Synovec se narodil 13.1., zbytek mých nejbližších mužů v rodině má narozeniny  právě v červenci – syn, synovcové, manžel, můj otec, mají tedy v datu 7.

Můj první milovaný pes – kolie Endy – se narodil stejně jako já 13. srpna a byl tu s námi 14 let.

Nyní máme opět kolii, pejska, který se shodou okolností narodil 14. srpna.

Nepřikládám tomu žádný zvláštní význam, jen se touto shodou čísel bavím...

Přeji hezký den reditelka.

Reklama