A máme tu poslední tři příspěvky, jsou od pisatelky Šárky a pisatelek s nickem Boros a Mishka30.  Tak klikněte a přečtěte si, jak se vypořádávají s vánočními nákupy ony.

Pisatelka Šárka

Vážená redakce,
asi to bude znít divně, ale já měla a mám již nakoupené vánoční dárky zhruba od září až října, a to každý rok !!
Většinou totiž kupuji průběžně ,  vždy, když se mi v obchodě nebo na netu něco zalíbí, zjistím, komu bych tím udělala radost a ihned koupím. Nebo nezjistím, komu tím udělám radost, ale stejně to pořídím, do zásoby „ pro někoho“.
Co nespotřebuji na vánoce, a to se většinou nestává, použiji jen tak pro něčí radost někdy.
Preferuji net,zabalím a popíšu jmenovkou hned po zabalení a pak již jen dárečky čekají na toho správného

Pěkný den
Šárka

Pisatelka s nickem Boros

Dobrý den,
Vzpomínám na doby, kdy se dárečky vyráběly. Kdy jsme pletly, háčkovaly, šily. Jako děti vyráběly dárečky v družině či ve škole  pak potom i doma.. Nebylo vůbec důležité, jak byl dárek drahý- drahá byla osoba, na kterou jsme mysleli a pro ni něco vyráběli.

Jistěže jsme jako děti dostávali i dárečky kupované, nejčastěji to, co jsme potřebovaly, ale i pro radost. Mám pocit, že dneska se ta práce s láskou pro druhé nějak vytrácí. Vždyť i to cukroví si spousta lidí nechává napéci od profesionálů.

Kdyby mé děti našly pod stromečkem ručně pletené ponožky, nebyl by to pro ně dárek. A stejně si myslím, že než najít stromek zavalený balíčky, je nejdůležitější vzpomenout na ty, které máme rádi, nebo kteří už tu s námi žádné vánoce neoslaví, zastavit se, posedět pod stromkem a mít se rádi. Boros

Pisatelka Mishka30

Moc ráda dělám lidem radost

S dnešním dnem už pro mě začala ta pravá vánoční atmosféra. Už včera večer začalo pěkně chumelit. Když jsem se brzy ráno probudila a vykoukla z okna, uviděla jsem krásně zasněženou krajinu. Ano, Vánoce se nezadržitelně blíží. A já už mám dárky nakoupené.

Prakticky každý rok už s předstihem nakupuji různé věcičky, kterými chci potom v čase vánočním obdarovat své blízké. Nemám moc ve zvyku dělat věci na poslední chvíli, i když občas člověk míní a život mění. Ale na nákup dárků si čas udělám vždycky. Přes internet zboží moc nepořizuji, výjimkou jsou jen poukazy na dovolenou. Jinak poctivě obíhám různé obchůdky a pečlivě vybírám ten NEJ dárek pro každého z rodiny a přátel.

Moc ráda dělám lidem radost, proto raději dárky dávám, než dostávám. Když už mi někdo něco daruje, pokaždé mi to udělá radost, i kdyby se třeba dárce netrefil do mého vkusu. Myslím si totiž, že určitě každého potěší, když si na něj někdo vzpomene a daruje mu třeba nějakou tu maličkost. A také nikdy nehledím na to, kolik který dárek stojí. Jak se říká, pro své blízké bych se rozdala :)

Tak a dárečky jsou pomaličku zabalené. Už se moc těším na to, jaký budou mít mé dárky úspěch a zda v očích mých blízkých opět vykouzlí radost a nadšení :)

PS: Pokud jste ještě nestihli nakoupit všechny dárky, tak Vám přeji šťastnou ruku při výběru té správné věci, která udělá Vaší rodině radost ;-)

Spoustu rodinné pohody, šťastné a veselé Vánoce Vám přeje čtenářka Mishka30

pozn.red.: Texty nebyly redakčně upraveny

_____________________

Tak takhle hezky jsme přáním od Mishky30 dnešní téma zakončily.
Děkuji všem třem pisatelkám za jejich příspěvky a za chvíli už bude následovat závěrečné vyhodnocení.
Saša

Téma dnešního dne: Vánoční nákupy

Jak jste na tom milé Ženy-in?

  • Nakupujete vánoční dárky s předstihem, nebo na poslední chvíli?
  • A upřednostňujete nákup po internetu nebo v kamenných obchodech (případně na tržnici :)?

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jedné z vás menší nákup ušetříme, dostane „pro každého něco“.
Knižní novinku od Rudy z Ostravy pro teenagera, dárkové balení kolekce čajů Pigi pro babičku a vlasové tonikum Gliss Kur (to si zabalte pro sebe :)

darekvanoce

Reklama