Po rodinné poradě jsme se s manželem dohodli, když máme dva synky, promluví s nimi on a poučí je, aby nedopadli jako my, protože jsme se před 21 roky „museli brát“, když jsem byla v 5. měsíci. Odhodlával se k tomu od synových 10 let, ke konečnému „pohovoru“ došlo, když bylo synkovi 15, při jedné lyžovačce. Vrátili se domů a manža vítězoslavně oznámil, že synek je už poučen. Tak jsem se zeptala, jak že k tomu došlo. Řekl mi, že když spolu jeli na lyžařské kotvě, tak v hustém sněžení a silném větru na synka zahulákal, jestli ví, na co je kondom. On mu prý řekl, že ví, a tím to bylo odbyto.

Naštěstí synek má osvícenou maminku a ta mu v hrubých rysech – přece jen jsem se trochu styděla – vysvětlila, o čem je řeč, na co si dávat pozor, k čemu může dojít a hlavně, že kdykoliv může přijít a na cokoliv se zeptat. S mladším – tomu je zatím 13 – zřejmě manžel čeká zase na pořádnou lyžovačku, aby to bylo jednodušší J .

Text nebyl redakcí upraven.

Dnešek provázely různé sexuologické přednášky pro děti. Říct malému zvídavému dítku, jak se dostalo na svět, není úplně nejsnazší, ale vy jste si s tím poradily na výbornou.

Příspěvků se sešlo opravdu hodně, ale odměnit můžeme jen jeden. Šampon a tonikum Activ F od Dr. Hoting posílám čtenářce s nickem Mendie, která mě ve svém příspěvku Maminka musí spolknout semínko donutila vyprsknout smíchy. Svou odměnu očekávejte poštou.

Dnešní téma končí, ale soutěže zůstávají.

Pro dnešek se s vámi loučíme. Zítra ráno se vás ujme Jakub a jeho vánoční výzdoba.

Reklama