Soutěže krásy už nejsou výhradou žen. I pohlední muži mají svá klání. Víte o sebevědomém muži, který rád provokuje a nevadí mu mediální pozornost? Je úspěšný, moderní, zajímá se o módu, vyhledává luxusní značky oblečení, kupuje lifestylové magazíny, umí pečovat o své tělo, sportuje a rád se baví? Pak i on se může stát metrosexuálem roku. Ale pozor! Má poslední šanci. Přihlášky se přijímají do zítřka a v sobotu bude velký casting!

Jedinou podmínkou pro přihlášení do soutěže byl dosažený věk 18 let. Všichni soutěžící se představí již tuto sobotu 5. prosince na castingu, kde odborná porota zvolí 10 finalistů. Žena-in samozřejmě bude u toho.

Tady je malá ochutnávka:

Metrosexual rokuMetrosexual roku

Metrosexual rokuMetrosexual roku

Na castingu soutěžící čeká rozhovor s porotou, ale i promenáda v plavkách. V porotě usedne spisovatelka a majitelka modelingové agentury Martina Kopřivová, módní návrhářka Valentina Armandi, vítěz titulu Metrosexuál roku 2007 Petr Rouha, fotografka Julie Zákostelecká, iMiss Sympatie 2009 Tereza Schertlerová, zástupci produkční agentury a partnerů soutěže.

10 finalistů, kteří postoupí z castingového kola, se představí na finálovém večeru ve čtyřech módních přehlídkách. Finalisté se představí ve svém vlastním stylingu (tak, jak vypadá metrosexuál každý den), ve spodním prádle Bruno Banani, v povinné disciplíně a v oblecích od návrhářky Valentiny Armandi.

Titul Metrosexuál roku 2009 si odnese ten finalista, který posbírá nejvíce bodů od odborné poroty. Vítěz získá zlatý vavřínový věnec od uměleckého kováře Jaroslava Kašpara, kravatu s diamantem od Valentiny Armandi, zapůjčení Porsche Carrera na víkend a další ceny od partnerů soutěže v hodnotě 50 tisíc Kč.

Přihlášku pro svého metrosexuála či profily všech přihlášených pro své zvědavé oči najdete na stránkách www.metrosexualroku.cz

Máte doma metrosexuála? A chtěla byste? Líbí se vám přihlášení pánové?

Reklama