Moje okna už jsou naleštěná a v nich jsou nalepené obrázky andělíčků, dětí u stromečku a betlémky. Na každém parapetu mám vánoční hvězdu. I když nevydrží do příštího roku, tak investice není tak velká a stojí za to. Líbí se mi to! Na botníku mám adventní věnec a vchodové dveře zdobí dva zvonečky. Nejen tato výzdoba naznačuje v naší domácnosti vánoce, ale i vůně pečícího cukroví. Všichni mi užďibují těsto a čekají, že se budu zlobit. Tak se aspoň poškádlíme! Bez toho by to asi nebylo ono! A ve skříni? Tam už jsou zabalené dárečky, na dvorku už čeká borovička! Tento rok jsme všechno stihli dřív, než jsem doufala! Ale kapr, ten nám ještě chybí!

Tak a už budeme jen čekat,až zazvoní zvoneček a zasedneme všichni večer k jednomu stolu, pak rozbalíme dárečky, uvidíme zlaté prasátko a budem sledovat pohádky!

advent

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Dnešní téma je u konce. Možná jste si všimly, že Jakuba jsem odpoledne v editaci vystřídala já. Kuba se běžel domů vymarodit, tak mu držme palce.Příjemná povinnost udílení cen tedy zůstala na mě. Nebudu to zbytečně protahovat.růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku získává čtenářka s nickem Bokul. Vánočně vyzdobené srdce mě opravdu dojalo.200 bodů do Velké vánoční soutěže získávají čtenářky BastMetztli, Maryene a Evique! Blahopřejeme.Pro dnešek se s vámi loučíme a zítra už se na vás bude těšit kolegyně Míša a její rodinné kořeny.

Reklama