Máme tady další tři kratší příspěvky, které jsem zařadila do jedné novinky. Na dnešní téma nám své názory a krátké příhody poslaly také čtenářky s nicky: Bonda, Pilz a Datura

Mě nic nenapadá, ale chtěla bych body, tak odpovím jako na dotazník:

  • Napište mi také svůj názor na chození na ostro. - Ať si každý chodí jak je libo. Trenky nebo slipy se podle mě perou snáz než rifle, tak pokud pouští pračku každý den, nemusí být problém.
  • Věřím, že každá z vás si to někdy vyzkoušela. Buď dobrovolně, nebo ji nějaká situace donutila. - Vyzkoušela jsem si to, když jsem si přečetla v jednom ženském časopise, že prý si budu připadat sexy. Šla jsem do města nakoupit jen v sukni a nepřipadala jsem si ani sexy ani blbě.
  • Máte nějakou příhodu? - Kdysi zamlada. Zapomněla jsem si doma plavky a bylo takové horko, že jsem se koupala v černém prádle. Jenže v mokrém jsem nemohla zůstat, tak jsem šla naostro domů. Ale moc jsem se necítila v těch bílých kraťasech s mým černým bobrem.
  • Možná tak chodíte doma na zahradě, když je vedro, nebo cestou domů z koupalistě. Přiznáte se? - Jasně, že chodím doma naostro nebo jen v šatech bez spodního prádla, ale musím se krotit před dospělým synem. Jinak bych se nežinýrovala:-)
  • Určitě jste tak chodila jako malé dítě. Pamatujete se? - Tak na to se vůbec nepamatuji.
  • Pokud patříte k odpůrkyním, napište, co vám na tomto způsobu „oblékání“ nejvíc vadí? Je to podle vás nezdravé, nehygienické, nebo nemravné? Nebo všechno dohromady? - Neřeším to.
  • Jakou máte zkušenost ze svého okolí? Chodí tak vaše kamarádka, nebo kolegyně? - Chlapi tak chodí hlavně v létě často. Ale někdy jim od barvy z nekvalitních riflí modrají koule a to mě vždycky rozesměje.

Bonda

Milá Bondo, bohužel body nedostanete. Zadání znělo jasně: Deset nejrychlejších. A ti poslali už v pátek a v sobotu, takže smůla. Ale i tak děkuji za odpovědi na mé otázky

Dobrý den, když jsem měla o 10 kilo a 10 let míň,chodila jsem bez podprsenky neustále. Asi jsem tak trochu exibicionista :-),přišlo mi totiž zábavné, když mé bradavky trčely pod tričkem (bylo to dost často, stačil větřík) a lidé civěli. (nejen muži, ale i ženy). Ráda jsem provokovala, teď s věkem nějak přichází zábrany. Bez kalhotek chodím jen doma, proč nemít pohodlí, že. V parném létě zahodím oblečení úplně, když jsem doma jen s partnerem. Takové nahé žehlení je prima, člověk se tolik nepotí :-)Ovšem když zazvoní kdosi u dveří, tak to máte vidět ty fofry, jak hledám něco na sebe.....Hezký den.

S pozdravem Pilz

Milá Pilz a to se nebojíte, že se při žehlení spálíte? Jí se občas spálím, i když jsem oblečená

Dobré odpoledne, k dnešnímu tématu se toho moc napsat nedá. Buď na ostro chodím, nebo ne. Na ostro jsem šla jen jednou, když mi praskla guma u spoďárů, naštěstí mě kryla sukně a bylo mi asi 12, ale stejně jsem měla pocit, že o tom celé město ví. Matka mi pořád vtloukala do hlavy, že mít pěkné a hlavně čisté spodní prádlo je základ, takže heslo, abych nebyla navrch huj, vespod fuj, si budu pamatovat do smrti. A taky, co kdyby se mi někde něco stalo, odvezli mě do nemocnice a tam zjistili, že mám špinavé nebo nedej bože žádné prádlo.

Ale jak tak sleduji občas TV, začínají být modelky, jdoucí na ostro /viz. paní Verešová/ IN. Tak třeba se to ujme. Mě se to už naštěstí netýká, až jednou vyrazím na ostro, tak za to bude zodpovědný Alzheimer.

S pozdravem

Spodnímu prádlu zdar Datura

Milá Daturo, a já si celou dobu lámala hlavu, která že to celebrita chodí na ostro. Zaplaťpánbu, že nemám televizi

Texty nebyly redakčně upraveny

Reklama