O nehtech mě napadne jediné - moje snad hezká ruka ošetřená paní "nehtařkou" - mám gelové nehty s francouzskou manikúrou a nemůžu si je vynachválit. Hodně píši na pc - všemi deseti. Stále jsem bojovala s nehty, které se lámaly hlavně díky tomu, že jak jsem "fičela" po klávesnici, v návalu boje jsem je pískla mezi klávesy a kousek uštípla, zalomila, konce rozštěpila. Několik dlouhých dnů jsem si nechala růst nehty, upravila a v zápětí byla paráda pryč. Gelové nehty mám rok a půl a nedám na ně dopustit, i když samozřejmě vím i o spoustě nevýhod. Ale výhody převažují.

Další nehty jsou palce na nohou mého muže. Již mnoho let si pěstuje plíseň na obou nehtech. Vypadá to hrozně, má s nehty i problémy, léčení mastičkami je na nic, tak jsem to vzala do svých rukou a léčím ho pomocí "co kdo řekne". Nehty jsou zbrousila pilníkem, upravila tak, aby nikde "nezavazely" a pravidelně je potírám octem. Prý to pomáhá. Nevím. Ale protože je stále obrušuji ze všech stran, má na nehtu tenounký nehtík a dorůstá zdravý. Ale co bude dál, čert ví. Nějak to dopadne. Horší už to být nemůže.

Svoje zamyšlení končím s bojovým pokřikem - "nehtům zdar, plísni zmar!"

Text nebyl redakcí upraven.

Dnešní téma končí, ale soutěž o preparáty na nehty pokračuje až do páteční půlnoci. Podrobnosti o soutěži najdete ZDE.

Na téma nehty se sešlo mnoho příspěvků, čímž jste nám pochopitelně udělali radost. A my teď uděláme radost jedné z vás, které pošleme sladký balíček od Orionu a čaje Pickwick. A tou se stává Dorule za příspěvek Přešla jsem na gelovky.

Pro dnešek se s vámi loučíme, přejeme krásný zbytek dne. Zítra už se na vás bude těšit Jakub a jeho pohádky.

Reklama