Děkujeme za první příspěvek, který nám poslala čtenářka Romča. Co si vozí z dovolené už víte z titulku, ale nevíte, co ji k tomuto kamennému sběratelství vedlo. To se dozvíte v této novice.

Zdravím redakci a čtenářky. Já se přiznám, že jsem asi blázen, ale z dovolených si vozím šutry. Ale ne jen tak ledajaké. Někdo si sesbírá napláži pár kulatých oblázků a to mu jako upomínka stačí. Tím jsem začínala také. Moje oči neustále rejdily po zemi, ať už jsem byla na pláži, nebo na cestě z ní. Plážovou tašku jsem měla vždycky o kilo těžší, když jsem se vracela. na pokoji jsem si pak kaminky rozložila a třídila podle barev.

Moje vášeň šla tak daleko, že jsem začala sbírat větší a větší, až po obrovské valouny. A to nejen od moře, ale třeba i z českých řek. Kameny mám jako dekoraci v celém bytě a manžel ze mě už šílí. Zachvíli pro ně nebude kam šlápnout. Asi je budu muset odstěhovat na zahradu a udělat si kamennou řeku.

Už jsem to viděla někde na fotce a je to moc hezké.

Jste některá z vás také takový cvok? Asi ne.

Zdravím a přeji pěkné prázdninové úlovky.

Romča

Nic si z toho nedělejjte, mám podobnou úchylku. Šutry na balkoně, šutry jako brzda u dveří, oblázky v lahvích. Kameny mám ráda.

A co vy, milé ženy-in? Máte také nějakou sběratelskou vášeň, kterou praktikujete i na dovolené? Co si obvykle vozíte? Je to oblečení, doplňky, bižuterie, šutry, lastury, suvenýry, nebo speciality jako koření, sýry, oleje?

Netrefila jsem se? Napište a překvapte mě.

Na vaše příspěvky setěším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama