Bulvár

Pošlapej si svou Britney Spearsovou

Nemáte rádi Britney Spears, Halle Berry vás štve a Anthony Hopkins vás přivádí k šílenství? Už brzy budete moci dát svým emocím průchod: tyto hvězdy můžete třeba poplivat nebo po nich šlapat a dupat jak dlouho se vám zlíbí.

Většině lidí však budou zmíněné celebrity dělat ještě větší radost, než dosud. Mohou si třeba kleknout na kolena a zcela zblízka je hypnotizovat zamilovaným pohledem a když se jim zlíbí, třeba je i něžně pohladit.

 Zmíněné celebrity totiž v nejbližší době dostanou svou hvězdu na známém Chodníku slávy v dolním Hollywoodu. Spears, Berry a Hopkins přitom nejsou jedinní, kdo se na Chodníku slávy příští rok objeví. Filmová akademie počítá i s hvězdami pro Kevina Costnera, Glenn Cloesovou, Johna Singletona a Teda Turnera.

Nové osobnosti, které chodníkářům udělají těžkou hlavu, oznámil Johnny Grant, šéf Hollywoodské obchodní komory. "Tady na Chodníku slávy je každý, kdo je lidmi oblíbený. Jsou tu mladí umělci vedle veteránů. Hvězdy tu nemají jen Američané, ale i zpěváci nebo herci z jiných zemí," vysvětlil internetovému deníku Ananova. Podle Granta je Chodník slávy přímou součástí "továrny na sny" - Hollywoodu. "Jezdí se sem dívat turisté z celého světa. Je to pro ně úžasná atrakce," libuje si Grant.

Výběru osobností, které budou vytesány do chodníku a kam obtisknou svoje dlaně, se každoročně věnuje velká pozornost. Letošní sedmička vítězů byla vybrána ze stovky navržených.  

      
   
24.06.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Nedalo by se psát Britney Spears? Nějak mi to -ová tam nejde.

  superkarma: 0 09.12.2003, 20:56:55
 2. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Myslím, že je dost lidí, kteří by si ji radši pošlapali v reálu

  superkarma: 0 09.12.2003, 20:56:26
 3. avatar
  [1] Simba [*]

  No kvůli tomu se přes ocán teda nepoženu

  superkarma: 0 02.12.2003, 13:04:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme