kniha

Nakladatelství Grada Publishing věnovalo všem poslancům publikaci Lexikon společenského chování.

Oficiální předání knihy zástupcům jednotlivých klubů se uskutečnilo ve středu 8. září přímo před budovou poslanecké sněmovny.

Jak při setkání se zástupci klubů uvedl autor publikace Vladimír Smejkal, měl by tento bestseller (s více než 55 tisíci prodanými výtisky) poslancům pomoci bravurně zvládnout všechny neočekávané společenské situace.

Za své poslanecké kluby knihy od autorů a zástupců nakladatelství symbolicky přijali: předsedové klubů Kristýna Kočí (VV), Petr Gazdík (TOP 09) a Pavel Kováčik (KSČM) a poslanci Jaroslav Krupka z ODS, Robin Böhnisch z ČSSD a Jana Drastichová (VV).

Iniciátory akce byli autoři publikace a propagátoři kultivovaného vystupování Vladimír Smejkal a Hana Bachrachová.

Teď už je se rad lexikonu držet, pánové a dámy.

O knize:

knihaBestseller známých odborníků na společenské chování! Již čtvrté vydání nejpopulárnější knihy o společenském chování obsahuje vše, co každý z nás potřebuje pro úspěch mezi lidmi. Výklad postupuje od nejjednodušších principů a pravidel pro každého, přes návody pro manažery až po nejjemnější finesy do "vysoké společnosti". Dozvíte se, jak postupovat při představování, stolničení či kulturních akcích, poučíte se o chování na ulici, v dopravních prostředcích nebo v zaměstnání, o pravidlech v oblékání, o cestování a volném čase, o rodinných a náboženských obřadech, o chování při tanci, na recepcích a v mnoha dalších situacích. Vtipný a čtivý text zkušených autorů doplňují originální ilustrace Romana Kliského.

280 stran, 219 Kč

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama