Ano, pět minut na seznámení na jednu stranu není mnoho, ale na tu druhou... Proč nezkusit štěstí? Třeba se člověku někdo zalíbí na první pohled, jiskra zkrátka přeskočí. Přesně tak. Děkuju za váš příspěvěk, milá Elis19. Syny tam pošlete, a pak nám nezapomeňte napsat, jak to dopadlo!

Dobrý den, poctivě se musím přiznat, že výraz Speed dating slyším poprvé,ale jeho český překlad to už je jiná. V dnešní uspěchané době mě snad už skoro nic nemůže překvapit. Řekla bych, že ve své podstatě je to nahrazení kdysi tak zavedených kmoter dohazovaček, ale ty si doufám za své služby neúčtovaly tolik. Připouštím, že jsem kdysi sama zažila poměrně rychlé rande, kdy jsme se s mým pozdějším manželem seznámili o půl druhé v noci na plese, dvakrát si zatančili, doprovodil mě domů a odjel na půl roku na vojnu. Měli jsme na to tedy cca tak půl hodiny, ne pět minut, ale klaplo nám to a jsme spolu už hezkých pár let. Teď už mám dva dospělé syny. Jsou bez partnerek a možná by se mi docela hodilo, kdyby tento způsob seznámení vyzkoušeli. Je mi jasné, že tak malá chvíle na nějaké seznámení není mnoho, ale vyznávám názor, že pokud se vám někdo zalíbí na první pohled, tak je potřeba do toho jít, ať to dopadne tak či tak. Přeji těm co našli odvahu to vyzkoušet a dopadlo to dobře, ať jim vztah vydrží.

Elis19

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

A téma dnešního dne? Speed dating neboli rychlé rande

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky! Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

ttt

A klidně se mi rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

 

Reklama