Je to dobrý tip i pro maminky, jejichž děti odmítají sníSkončilo léto, ale stále máme k dispozici spoustu čerstvého ovoce. Ať už kupované  nebo z vlastní zahrádky. Součástí zdravého jídelníčku je pravidlený přísun zeleniny a ovoce. Pokud se vám nechce zelenina ani ovoce konzumovat jen tak syrová, můžete si vytvořit vitamínový, lahodný nápoj – díky odšťavňovačům.st větší množtsví ovoce nebo zeleniny. Formou hustého nápoje, který jim můžeme naředit, přisladit tak můžeme dodat dětem vitamíny z čerstvého ovoce. Vitamínový nápoj ale může pomoci i nás, zejména nyní v období různých viróz, chřipek, nachlazení – pochutnáte si a ještě posílíte svou imunitu!

Jaké jsou naše tipy na odšťavňovače?

PhilipsOdšťavňovač Philips HR1871 s 1,6l integrovaným zásobníkem na dřeň a s extrémním příkonem 800 W nejen že dobře vypadá, ale snadno a rychle se sestavuje. Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a dopřát vám tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy plné vitamínů.

Velmi pohodlné používání a jednoduché čištění Masivnímu tělu dominuje velká XXL plnicí trubice o průměru 80 mm, a tak již není nutné většinu plodů krájet. Díky inovativnímu mikrosítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází k nevítaným ztrátám šťávy během odšťavňování, systém Drip Stop pak zamezuje jejímu odkapávání na pracovní desku.. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě v integrovaném zásobníku, takže následné mytí je otázkou okamžiku, navíc veškeré odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí.

Uplatněte svou kreativitu a neváhejte kombinovat nepřeberné množství chutí a vůní, uvidíte, že s odšťavňovačem Philips HR1871 to bude hračka. Více na www.philips.cz

Reklama