Zdraví

Posilte dětskou imunitu s Marťánky ImunoFORTE

Aktuální počasí, které střídá chladné dny s předjarním oteplením je rájem pro vnik viróz a nachlazení. S rýmou, kašlem, nachlazením, chřipkami bojují nejen rodiče, ale i děti. Věčný boj s nemocemi nejen doma ale i v dětském kolektivu ve školce nebo ve škole představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž. Jistě znáte ty situace, že se nemoci vrací, jen co dítě v dobré kondici nastoupí do školky či školy. Během týdne zase smrká nebo kašle, skelný pohled prozrazuje zvýšenou teplotu. Musíte řešit péči o dítě doma, povolávat na pomoc babičky, ale hlavně už jste vyčerpaní z neustále se opakujících nemocí.

Jak z této situace ven? Radou je posílení imunity. Dodání vitamínů a dalších látek, které dětské tělo potřebuje pro boj s viry a bakteriemi. Ideálním řešením jsou multivitaminy, doplňky stravy, které se díky pravidelnému užívání postarají o přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů.

Náš tip:

Během období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy a pro akutní podporu imunity je možné podávat novinku v podobě doplňku stravy Marťánci ImunoFORTE.

K dispozici je ve dvou formách. Dětem od jednoho roku je určen sirup, od tří let mohou děti užívat tabletky. 

Základem podpory imunity je přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Dodat je dětem přirozenou cestou v podobě ovoce a zeleniny však bývá složité, protože v nich těchto látek v posledních letech prokazatelně ubývá. Plody se totiž pěstují ve skleníkových podmínkách, sklízejí se často nedozrálé, uchovávají se v chladicích boxech a narychlo pak „dozrávají“ v umělé atmosféře. Své opodstatnění má pak užívání doplňků stravy, jež garantují přesně stanovené množství účinných látek a podléhají přísným kontrolám.  

Novinka Marťánci ImunoFORTE je určena pro akutní podporu imunity a hodí se přesně pro období, kdy jsou děti vystaveny zvýšenému náporu nemocí, nebo se už přímo s nějakou chorobou potýkají. Přípravek je vyroben na přírodní bázi a obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitaminu C, extraktů z černého bezu a šípku. Tyto látky podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.

Marťánci ImunoFORTE mají navíc lahodnou chuť obsažených bylinek.    

Účinky vybraných složek v přípravku Marťánci ImunoFORTE:

 • Beta glukan - je zcela přírodní látka, která aktivuje buňky imunitního systému.
 • Vitamin C - slouží jako ochranný antioxidant a pomáhá podporovat přirozenou imunitu.
 • Bez černý - tradiční rostlina využívaná v přírodním léčitelství, podporuje imunitní systém a zdraví dýchacích cest.
 • Šípky - rostlina, jejíž plody obsahují velké množství vitaminu C a dalších látek podporujících přirozenou obranyschopnost těla.
 

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání ve dvou formách, a to jako sirup a tabletky. Dávkování je v obou případech jednoduché. Dětem od 1 roku je určen Marťánci ImunoFORTE sirup, děti od tří let věku pak mohou kromě sirupu užívat také tabletky. Přesné dávkování je uvedeno na obalech produktů. 

Marťánci ImunoFORTE

Marťánci ImunoFORTE:

 • Marťánci ImunoFORTE sirup, 250 ml – Doporučená cena 175 Kč

Sirup má vynikající chuť a příjemnou vůni. Neobsahuje barviva, umělá sladidla, lepek ani konzervační látky. Je vhodný pro děti od jednoho roku. 

 • Marťánci ImunoFORTE tablety, 30 tablet – Doporučená cena 99 Kč

Neobsahují cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu, jsou vhodné pro děti od tří let věku.

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání v lékárnách.

Více se dozvíte na stránkách Klubu zdraví Walmark, kde si můžete Marťánky objednat.

   
23.02.2016 - Nemoci - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] Monica14 [*]

  My doma běžně kupujeme Jacka Hlíváka. Prevence, když jsou děcka ve školce je důležitá a Jack jim chutná Sml59

  superkarma: 0 04.10.2016, 14:11:21
 2. [7] Kamča_Pejky [*]

  Dáváme hlívu ústřičnou pro děti - předtím to byl Jack Hlívák, teď už tam je nějaký poklad.. každopádně malému moc chutnají pastilky takže mu je každé ráno šoupnu po snídani :-) .. Mají i super soutěže, takže se zapojujem a už se těšíme na další :)

  superkarma: 0 15.03.2016, 11:20:49
 3. [6] Klarik78 [*]

  My dáváme Hlívu ústřičnou pro děti a jsme zdraví jako rybičky. Hlíva je skvělá na imunitu a i celkově posiluje organismus dětí, máme s ní velice dobré zkušenosti Sml16Sml16Sml30

  superkarma: 0 04.03.2016, 10:18:30
 4. [5] RybkaL [*]

  My nekupujeme skoro nic a když tak Preventan.

  superkarma: 0 23.02.2016, 22:11:52
 5. avatar
  [4] Lídy [*]

  Nikdy jsem dětem nic podobného nekupovala a dnes jsem ráda, že se mě to netýká. Rodičům je toho "vnucováno" tolik, že snad mají neustále pocit, že svým dětem nedávají dost (nejen ohledně zdraví, ale právě zdraví je ta nejcitlivější struna).

  superkarma: 0 23.02.2016, 17:36:18
 6. [3] manislava [*]

  Občas kupujeme

  superkarma: 0 23.02.2016, 16:13:39
 7. [2] bobani [*]

  hlíva ústřičná

  superkarma: 0 23.02.2016, 13:36:39
 8. avatar
  [1] hubajda [*]

  myslim ze preventan je lepsi

  superkarma: 0 23.02.2016, 10:14:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme