Měla dobrou vůli začít cvičit v kolektivu, ale místo okysličení mozku ji odradil nevábný odér. Vzdala to, ale když se zamyslela nad „běžnými“ domácími činnostmi, zjistila, že je to vlastně docela dobré posilovací cvičení. nevěříte?

Milá redakce a žínky-IN.

Když jsem se jednou odhodlala a vešla do posilovny, otevřela jsem dveře, za kterými byla naskládaná obuv všech uvnitř cvičících. Dámy, nemusím vysvětlovat, že jsem málem potřebovala první pomoc. To bych samozřejmě neřešila, kdyby ona místnost nebyla společnou s místností na cvičení. Chtěla jsem si cvičením okysličit mozek a ne se otrávit. Takže po pozdravu: „Dobrý den. “ následovalo: „Nashledanou.“  

Dnes už beru s povděkem jakoukoli činnost, u které si jen trochu namlouvám, že vlastně sportuji. A nejen, když venku mrzne, ale i v létě.

Vždyť takové praní prádla se dá přirovnat právě k výkonu v posilovně. Třídění prádla dle barev, to je taková rozcvička. Vyběhnout s lavorkem na dvorek může dát za den i kilometr. Následné věšení prádla - minimálně sto dřepů. Žehlení, to už beru jako strečink po výkonu. A co dělá správný kulturista? Po výkonu si přece na regeneraci může dodat sacharidový koktejl, takže sáhnu po tabulce čokolády a regeneruji. 

Dobrou chuť přeje Abyta

Milá Abyto, to máte podobné jako čtenářka s nickem black bird third

Text nebyl redakčně upraven

Jak se hýbete vy, milé ženy-in, když je venku pod psa?

  • Možná patříte mezi nadšence, které mizerné počasí neodradí od pohybu.
  • Možná měníte přírodní terén za krytou halu a cvičíte dál.
  • Možná vám k fyzičce postačí právě ten zmíněný pes, který vyžene vás a nenechá svou paničku zlenivět. S ním prostě musíte, i když venku padají trakaře.
  • Možná ke svým pohybovým aktivitám počítáte práci na zahradě. Kdo vlastní nějakou „latifundii“, nemá o zdravý pohyb na čerstvém vzduchu nouzi.
  • Možná jste se rozhodla začít cvičit doma podle videa, nebo nějaké příručky, protože se vám prostě nechce mezi namakané cvičence do posilovny nebo fitka, ale chcete si udržet kondici a zpevnit svaly.
  • Možná vás napadá úplně jiná možnost, o které byste se ráda zmínila

V každém případě vítám mezi příznivce dnešního tématu a těším se, že mi o svých pohybových aktivitách něco napíšete.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na:

Balíček sprchových gelů Radox

r

Reklama