Také bojujete s následky podzimního počasí? Jste nachlazení, máte rýmu padá na vás únava? Bojujete s přívaly virů, které na vás útočí díky nastydlým kolegům v práci?

 

Pokud se chcete chránit, chceme vám doporučit multivitamin a multiminerál Spektrum od firmy Walmark.

 

Spektrum je unikátní preparát připravený odborníky podle nejnovějších výživových požadavků. Jeho výjimečnost podtrhují vitaminy a mikroelementy získané z organických zdrojů, což umožňuje snadnější vstřebávaní a působení v těle. Multivitamin a multiminerál Spektrum je navíc obohacen o jedinečný komplex Imunactiv™, jež má příznivý vliv na imunitní systém lidského těla. Přípravek Spektrum je vhodný pro celoroční užívání a zejména pak v obdobích zvýšeného výskytu chřipkových, virových a respiračních onemocnění.


Proč je vhodné dodávat tělu vitaminy a minerály?

Ke zdravé a harmonické funkci organizmu je důležité sestavení správného jídelníčku se souhrou účinků vitaminů a minerálů. Často není možné připravit chutné a zároveň zdravé pokrmy s dostatkem všech důležitých elementů. Proto je vhodná suplementace (doplňování) vitaminy a minerály. K tomuto účelu velmi dobře slouží Spektrum. Vitaminy a hlavní minerály v něm obsažené jsou ve 100 % denní doporučené dávce a většina zdrojů je  především organického původu, tedy dobře vstřebatelné.

 

Co to je Imunactiv™?

Imunactiv™ je složen ze čtyř důležitých účinných látek, jež se podílejí na příznivém ovlivnění imunitního (obranného) systému a pomáhá tak chránit před vznikem především běžných onemocnění (nachlazení, kašel, chřipka, angína, ale rovněž i průjmových onemocnění apod.). Složení komplexu Imunactiv™ tvoří beta glukan, vitamin C, zinek a bioflavonoidy.

 

Vitamin C je všeobecně znám jako látka, která se významným způsobem podílí na příznivém ovlivnění imunity. Jeho účinek navíc podporují bioflavonoidy, látky přírodního původu, které zvyšují aktivitu imunity a svými antioxidačními účinky ochraňují vitamin C před degradací. Bioflavonoidy navíc zlepšují vstřebávání vitaminu C. Zinek je rovněž nezbytný pro funkci imunitního systému a je velmi vhodné doplnit jeho příjem pomocí přípravku Spektrum.

 

Beta glukan je látka přírodního původu, přítomná ve vysokém množství v některých houbách a kvasnicích. Prokázalo se, že beta glukan aktivuje v lidském organizmu imunitní obranu proti virům, napomáhá rozpoznat poškozené buňky, aktivuje makrofágy (jakousi první obrannou linii), aby byly schopné zachytávat poškozené buňky, ničí infekční organizmy a tím posiluje celý imunitní systém organizmu*. 


Informace o přípravku:

Vitaminy a minerály jsou nezbytné pro normální vývoj a zdraví člověka. Každá tableta Spektrum obsahuje všechny potřebné vitaminy a minerály v optimálně vyvážených dávkách. Spektrum je navíc obohaceno o unikátní komplex účinných látek Imunactiv™, který aktivně ovlivňuje obranyschopnost organizmu. Pomáhá tak předcházet virovým a bakteriálním onemocněním a zkracovat dobu nezbytné rekonvalescence. Na zvýšený přísun vitaminů a minerálů je nutno dbát zvláště při stavech vyčerpanosti, přetrvávající únavě, při zvýšené psychické a fyzické námaze a zejména v chřipkovém období.

Složení: hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, Kelp (Fucus vesiculosus), beta glukan, kyselina askorbová, citrát zinečnatý, fumarát železnatý, bioflavonoidy, glukonát manganatý, D-alfa tokoferolacetát, methionin měďnatý, kvasnice obohacené selenem, karboxymethylcelulóza, nikotinamid, biotin, hydroxypropylmethylcelulóza, stearát hořečnatý, kyselina stearová, barvivo (oxid titaničitý), mikrokrystalická celulóza, barvivo (oxid železa), pantotenát vápenatý, retinyl palmitát, pyridoxin hydrochlorid, cholekalciferol, kyselina listová, thiamin hydrochlorid, riboflavin, chróm nikotinát, fytomenadion, kyanokobalamin.

Účinky:

·        aktivně ovlivňuje obranyschopnost organizmu a pomáhá tak předcházet virovým a bakteriálním onemocněním,

·        napomáhá překonat období vyčerpanosti a únavy,

·        pomáhá zabraňovat nedostatku širokého spektra vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy a přispívá tak k udržení celkové dobré kondice,

·        je vhodný pro doplnění zvýšených nároků organizmu na vitaminy a minerály v období dospívání a intenzivního růstu, při zvýšené fyzické a psychické zátěži,

·        vitaminy a mikroelemety pocházejí z organických zdrojů a zabezpečují snadnější vstřebávání a lepší účinnost.

Dávkování: 1 tabletu denně nezávisle na jídle, zapít tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

 

Přípravek Spektrum je určen pro širokou populaci tzn. je vhodný jak pro děti a dospívající, tak pro seniory. Pro děti od 3 do 12 let je však možno doporučit dětské multivitaminy Marťánky. Obdobně pro seniory máme připraven speciální multivitamin Senior Spektrum.

 

Hlavní výhody přípravku Spektrum:
1.      Obsah komplexu Imunaktiv příznivě ovlivňuje imunitní systém a pomáhá tak snižovat nemocnost

2.     Vitaminy a většina důležitých minerálů jsou ve 100 % denní doporučené dávky

3.     Zdroje aktivních látek jsou vybírány s velkou pečlivostí s důrazem na dobrou vstřebatelnost – organické zdroje

a dále:

·        doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy

·        vhodný jako doplnění zvýšených nároků organizmu na vitaminy a minerály v období dospívání a intenzivního růstu, při zvýšené fyzické a psychické zátěži

·        podpora všech důležitých metabolických procesů

·        prevence nachlazení, chřipky a jiných infekčních nemoci

·        zvýšení odolnosti organizmu

·        možnost užívání i v těhotenství a při kojení 

Reklama