Bulvár

Posila ochranky aneb Hlídací babičky II

      
Máte postavu jako z hororu?
Těžko soustředíte pohled obou očí na jedno místo?
Používáte lidskou řeč jenom v doprovodu matky?
Pasivně ovládáte kdejaký cizí jazyk? Tak cizí, že mu nerozumí ani cizinci?
Jste přesvědčen, že v uniformě vypadáte skvěle?
Máte ve videotéce celou Rambovu sestavu?
A stejně jste neuspěl ani na castingu ani na pracovním úřadě?

Vím o místě pro vás! Pokud jste se nenašli v minulém článku, ještě stále hledáte práci a patříte typově do jiné kategorie, možná vám pomůžeme dnes. Tohle je sice šance spíš pro chlapáky, ale kdo říká, že žena-in nezvládne to co chlap?/soutěž:budeš(11)/

 

Vy jste jasná posila jakékoliv ochranky! Máte dvě možnosti:

a) Ramba znáte, ale fyzické násilí není vaší silnou stránkou: HYPERMARKET - za jeho pokladnou je místo pro vás. Modrá uniforma vám sice nepadne, ale odznáček s vysmátým dědou připnutý na náprsní kapse to může hodně zlepšit. Každopádně máte šanci znepokojovat zákazníky svým nejasným úhlem pohledu, nutit rodiče před dětmi, aby vám ukázali tašky... a hlavně! Můžete vážně a neúprosně chodit sem a tam! A zvlášť když jdete tam, vy víte kam... tak tam je automat s kávou. A to už jde, ne?

Tuhle šanci najdete na každém rohu. Prakticky každá ves v naší zemi potřebuje nějaké to nové hřiště u mateřské školy, park, autobusové nádraží... a protože takové pitominy obecní úřad nerad podporuje vlastními financemi, které se dají využít třeba na přestavbu a modernizaci samotného obecního úřadu, řeší se celá záležitost právě výměnou za místo pro váš mateřský obchoďák. Zatímco od pokácených stromů odděluje úklidová četa /soutěž:svou(13)/ještě teplé ekologické aktivisty, na místě obecního lesíku už se rovnají piksly s kávou do regálů. Ale přesto, pokud na vás nevybylo místo za pokladnou a navíc máte trochu jiné ambice, je tu druhá možnost.

b) Ramba znáte, večer cvičíte, ale fyzické násilí není vaší silnou stránkou: OSTRAHA OBJEKTU! Pořiďte si vlčáka. Pořiďte si ho někde v útulku. Bude to levné, nemusíte ho cvičit a pravděpodobně ho vůbec nezvládnete a to právě všechny vyděsí nejvíc. Proto si rovnou vyberte takovou hlídací agenturu, která nabízí práci v továrnách dál od vašeho bydliště. Můžete pak používat MHD a to si pište, že v autobuse po pár zastávkách pojedete sám. Paráda. Za plotem továrny psa normálně pustíte a po skončení šichty za vámi zas přiběhne pro salám. Tady je dobré si předtím trochu pocvičit hodiny, zeptat se mamky nebo si aspoň proboha omrkněte - jedním i druhým okem - jestli už z objektu odešla většina pracujících. Jo a budete si muset koupit kapsáče. Černé samozřejmě. Možná ale uniformu dostanete i s nášivkou, co je na ní nějaké fakt depresivní a strašidelné cizí slovo. /soutěž:odměněna(15)/Asi bude - ta uniforma - mít spoustu kapsiček a úchytek, kam byste si normálně mohli nacpat nože, nábojnice a tak. Ale dost možná, že pro to nikdo nebude mít pochopení. Aspoň rybičku a propisku si tam ale dejte. A do nohavice sváču.

Možná to zase není ono, ale slibte mi, že o tom budete přemýšlet. A jestli vám to s tím vlčákem nevyjde (máte alergii na psí chlupy?), třeba mě do příštího týdne napadne něco dalšího. Už teď se bojím, že jo.

   
02.06.2006 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] kora [*]

  *Kotě*: mozna to je Carodejnice-nebyla tam pobliz nejaka stara metla?

  superkarma: 0 04.06.2006, 12:09:45
 2. avatar
  [8] Jeremi [*]

  Landriel: To je jednoduché - osoby spadající pod charakteristiku c) nastupují rovnou ke speciálním jednotkám Policie.

  superkarma: 0 02.06.2006, 09:08:24
 3. avatar
  [7] Aja [*]

  Odznáček s vysmátým dědou je KFC, ne? Proč hypermarket?

  superkarma: 0 02.06.2006, 08:49:45
 4. avatar
  [5] Velvet [*]

  superkarma: 0 02.06.2006, 07:54:57
 5. avatar
  [4] Sirikit [*]

  Moje bývalá kolegyně dělala závodně judo. Postavou byla o málo větší než kropicí konev, tak max. 45 kilo, drobná blondýnka. Kdysi se s ní vsadil jeden náš kolega, takový "správný chasník" kolem 100 kilo, že ho nepřepere. Jen pokrčila rameny a než se stačil vzpamatovat, žuchl na podlahu. V životě jsem neviděla chlapíka tak červného ve tváři. Něco zamumlal a vypadl. Zdání někdy klame.

  superkarma: 0 02.06.2006, 07:40:46
 6. avatar
  [2] Landriel [*]

  *Kotě*:

  Jinak super, ale chybí mi tu možnost c) - Ramba znáte, večer cvičíte a fyzické násilí JE vaší silnou stránkou - nebo si to o vás aspoň všichni myslí...

  superkarma: 0 02.06.2006, 07:06:02
 7. avatar
  [1] *Kotě* [*]  Onehdá jsem nakupovala nějaké knihy u Kanzelsbergera... a tam u dveří stála taková paní, tak k sedmdesátce jí mohlo být... na hlavě modrá trvalá, asi 40 kg i s botama, nahrblá - a v uniformě ochranky... tak jsem přemýšlela, co by asi tak ta paní zvládla udělat, kdyby nějaký zloděj fakt ukradl knihu a začal s ní zdrhat. Možná by se na něj vyčítavě koukala...

  superkarma: 0 02.06.2006, 00:26:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme