Zdraví

Poselství z druhé strany


S trochou praxe a vědomí je možné s neviditelným světem hovořit a poznat jeho moudrost. Jediný háček spočívá ve vaší otevřenosti a ochotě naslouchat, co vám duchové říkají. Duchovní průvodci a poselství z neviditelného světa k nám mohou přicházet mnoha způsoby. Přestože mnoho lidí se poprvé setkalo s duchy prostřednictvím média nebo parapsychologa, poselství od nich k vám může dorazit ve formě znaků, synchronizací - některé události se přihodí ve stejný okamžik, ve formě dejá vu, kdy se ocitnete  v situaci, jež je vám podvědomá. A samozřejmě poselství lze získat i pomocí snů.

Promlouvají k nám hlas i symboly
Symboly, představy nebo dokonce jasně promlouvající hlas, jenž slyšíte pouze vy, mohou také pocházet přímo od někoho, kdo zemřel, odešel na druhou stranu a chce vás chránit. To je dost častý jev. Obdržíme-li poselství, stává se často, že jeho význam pochopíme a uznáme teprve po několika letech. Pokud jsme tomu schopni plně věnovat pozornost a nejsme v souladu se sebou samými a světem kolem nás, můžeme obdržet poselství, ale nemusíme vědět, jak jej použít. Duše vyžaduje před odchodem z těla několikaměsíční přípravu - odpuštění.

Parapsychologové pracují na vyšší úrovni, a proto také mají vyšší úroveň vibrace. Navíc jsou schopni vidět věci pro jiné neviditelné, protože se dokáží naladit na individuální vibrace jiných lidí, podobně jako rádiový vysílač.

ENERGIE - je rovněž nakažlivá, je to vibrace již vlastně můžete cítit. Jestliže člověk se špatnou náladou vejde do místnosti plné lidí, kteří se dobře baví, každý z nich to okamžitě ucítí.

Osobně u lidí vycítím psychickou a i fyzickou bolest, jejich negativitu, hořkost, potlačovaný hněv, zlomené srdce, ukřivděnost - obláčky z oblasti hrudníku, tyto se hlavně vztahují na rodinné příslušníky a lásku. Dle hustoty určím sílu emoce. Ale musím se bránit, aby do mě nevstupovaly negativní vibrace jiných lidí. Kdybyste měli nepříjemný pocit z člověka, s kterým právě komunikujete a cítíte, že vyzařuje negativní energii, jednoduše překřižte nohy. Jedině tak se uchráníte před jeho negací. Všichni máme schopnost vycítit vibrace od okolí. Může za to částečka uložená za nosní přepážkou, která může dosahovat až velikosti půlky malého hrášku. Je to takový malý radar a objevili ho v Americe.

Allan Kardeca - parapsycholog 19. století, zakladatel, v Evropě ho považují za člověka, který vzbudil zájem o komunikaci s mrtvými, odhalil a popsal metody, jimiž lze kontaktovat duchy. Dle něj je možné z druhé strany povolat kohokoli, jestliže se posadíte ke kulatému stolu a zbavíte se veškerého strachu a jste přesvědčeni o tom, že na takové komunikaci není absolutně nic špatného. Dostat poselství od duše zemřelého je neobyčejný zážitek, ale dokáže to jen člověk s otevřenou myslí a silnou intuicí.

Proč s námi komunikují?
Jejich duše ve své karmě má něco nevyřešeného, zůstává jejich přáním pobývat s námi a chránit nás. Lidský život na Zemi je neustále pod kontrolou a dostává se mu pomoci ze shora. Jakmile opustíš Zemi, tvoje duše prochází tunelem světla do jiných dimenzí a vnímání, jež jsou samy o sobě nekonečnými světy.

Stav duševního vývoje, kterého dosáhnete tady na Zemi, a úroveň, na níž se ocitáte v okamžiku smrti a přechodu do neviditelného světa, ovlivňují skutečnost, zda se budete muset vrátit. Pro ducha a existenci je důležitý duševní vývoj. Úroveň dosaženého duševního vývoje a úroveň získaného pochopení závisí na karmě, kterou vytváříte zde na Zemi.

Náš anděl strážný
Anděl strážný je po několik staletí v západní magii uznáván jako energie nejvyšší důležitosti. Anděl strážný Vám po celou dobu vašeho života připomíná, jako úlohu zde na Zemi máte, a to prostřednictvím snů, pocitů, náhod, vizí a impulzů. Ve spojení s andělem strážným se vám bude magie dařit až neuvěřitelně lehce. Pomůže vám odstranit psychické a mentální bloky, které vám brání v úspěchu.

Většina věcí se děje z určitého důvodu a my jsme příliš uzavřeni do sebe a zablokování, než abychom si to uvědomili. Přítomnost andělů, kteří na nás dávají pozor, je skutečná, a tito andělé jsou s námi spojeni. Ačkoli se s anděly ve fyzickém světě nemusíte vůbec setkat, mají povinnost na Vás dohlížet, což vyplývá z jiných časů. Jediný rozdíl mezi NYNÍ a PAK je ten, že po pádu Atlantidy byla vlákna DNA ustřižena. Máme tu moc znovu DNA připojit a znovu získat duchovno. Vědět, že existuje někdo, kdo vám pomáhá, dokonce i přesto, že za jejich života na Zemi za Vás nebyli nutně odpovědní, ani se o vás nemuseli zajímat, je  úžasný pocit. Spojení s duší v paralelním světě také souvisí s Vaší vlastní karmou. Může Vám pomoci vaši karmu vyladit a vyvíjet se. Strážní andělé přicházejí a provázejí lidi, s nimiž je pojí nějaká nevyřešená záležitost. Někdy se s námi rozhodnou komunikovat, aby nám pomohli a tímto si vyladili vlastní karmu.

Jindy mají prostě poselství, které nám musí doručit. Někdy k nám promlouvají jen jednou a poskytnou potřebnou informaci, jindy nám sdělují poselství vždy, když se domnívají, že je to nutné, kdykoli si myslí, že potřebujeme probudit a věnovat pozornost událostem v našem životě.

Duch je nefyzická bytost, již lze vnímat na vyšší úrovni svého Já. Lidé, kteří se s nimi dostávají do styku, jsou většinou duševně na vyšší úrovni vývoje.

Ačkoli kontakt s těmi na druhé straně by měl být přirozený, mnohokrát tomu tak není, kvůli našim pochybnostem a strachu z neviditelného, což zablokuje naše vnímání i nám určená poselství.

Jakmile se jednou s duchem zkontaktujete, třeba prostřednictvím někoho jiného, parapsychologa nebo média, zůstávají komunikační kanály otevřené a je mnohem snadnější přijímat poselství i průvodce.

Duchovní průvodci vám mohou pomáhat, stojíte-li tváří v tvář nějaké životní výzvě, ať už je to výchova dětí, dokončení něčeho důležitého, nebo překonání smutku a ztráty. Pomáhají nám také přecházet na druhou stranu v okamžiku fyzické smrti.

Ukázka z knihy: POHLED DO DUŠE : www.karmickesouvislosti.wz.cz

O knihu můžete soutěžit ZDE.

   
23.05.2007 - Zdraví - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [24] boon [*]

  Meander : já za to nemůžu mě se to taky nelíbí.

  superkarma: 0 24.05.2007, 13:43:39
 2. avatar
  [23] trdlo [*]

  Vyse zminovany spiritista se jmenoval Allan Kardec, ne Kardeca.

  superkarma: 0 24.05.2007, 01:06:01
 3. avatar
  [22] Meander [*]

  boon: S tebou bych se nechtěla kamarádit.

  superkarma: 0 23.05.2007, 22:41:30
 4. avatar
  [21] gerda [*]

  Rikina: třeba jenom přišel na chuť tomu pivu, a tím se zachránil!

  superkarma: 0 23.05.2007, 14:27:59
 5. [20] Rikina [*]

  gerda: že by byl na exkurzi u Plejád? Nebo začal být opravdu nebezpečný okolí a nařídili mu léčbu...

  superkarma: 0 23.05.2007, 14:08:25
 6. avatar
  [19] gerda [*]

  Rikina: já jsem zas ing. Bendovi radila, aby šel na čerstvý vzduch a radši si dal pivo, to že mu udělá dobře. Asi se urazil, protože už o něm delší dobu není slyšet.

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:57:12
 7. [18] boon [*]

  Náhodou nemuíte omu věřit ale prostě někteří lidi mají tendar mluvit s duchy nebo jen předvídatý některé události. Opravdu to tak je, ještě před pár lety bych se tomu smála ale co.Občas mívám tušení že někdo umře a taky že jo jen je blby že nevím kdo abych mu třeba pomohla. Tohle tušení nebo jak tomu mám říkat jsem už měla asi 6x a vždy se to stalo.

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:48:27
 8. [17] Rikina [*]

  gerda: vím. Aštar Šeran mi zamezil přístup a kverulování na stránkách vesmírných lidí již před 3 lety. Pravil, že nikdy nebudu mezi lidem vyvoleným a zachráněným jeho flotilou.

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:43:00
 9. avatar
  [15] gerda [*]

  Rikina: Vesmírní Lidé draky ničí na potkání jako škodnou, počkej, až na tebe přijdou!

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:32:03
 10. [14] Rikina [*]

  gerda: na plazy mi nešahej. To jsou od nás draků blízcí příbuzní. Zvláště pak ještírci.

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:24:36
 11. avatar
  [13] Mylady [*]

  Nyotaimori: máš to ve vzkazech.

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:10:43
 12. avatar
  [12] gerda [*]

  Rikina: je tu moc ještírků, nebo čeho...

  superkarma: 0 23.05.2007, 13:04:07
 13. [11] Rikina [*]

  Eliza: to neprojde, tady jsou hrozní materialisti. Duchovní hroch je nepřitáhne. Už jsem tu jednou zkoušela založit bezvadnou sektu, a nic

  superkarma: 0 23.05.2007, 12:15:43
 14. [9] tornado-lou [*]

  docetla jsem jenom k malemu radaru, ktery objevili v americe. co se pise dal? prisla jsem o hodne?

  superkarma: 0 23.05.2007, 10:52:09
 15. avatar
  [8] gerda [*]

  Mně by určitě bylo líp, kdybych se přiměla takovým věcem věřit. Jenomže jsem děsně přízemní, za to může Kozoroží znamení

  superkarma: 0 23.05.2007, 10:38:01
 16. avatar
  [7] Meander [*]

  TYVOE! SAlátaniny a okultismus už prosakují i sem!

  superkarma: 0 23.05.2007, 10:14:36
 17. avatar
  [6] Mylady [*]

  Nyotaimori: triumfální věřící - viděla jsem to v televizi. Měla jsem šok.

  superkarma: 0 23.05.2007, 10:01:26
 18. [5] Bellana [*]

  A já pořád, jaké téma mi tu chybí.

  Eliza: Pokud je to bez příspěvků a odříkání, tak se přidám.

  superkarma: 0 23.05.2007, 09:48:33
 19. avatar
  [4] Eliza [*]

  jistě, vezmem trochu budhismu, naroubujem na bibli a hlavně si to necháme potvrdit v Umerice. Věřím v duchovního hrocha, uááá, kdo se přidá?

  superkarma: 0 23.05.2007, 08:58:12
 20. avatar
  [2] kosmokosmo [*]

  pretrzena dna v atlantide se napojuje na andely strazne....co?

  superkarma: 0 23.05.2007, 06:26:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme