Zdraví

Porucha erekce: problém, který se dá vyřešit

S novým rokem tu máme i nová témata v našem magazínu. Jedním z nich je tak trochu delikátní problém, který ovšem řeší mnoho mužů (a s nimi i jejich ženy). Jedná se o poruchu erekce, odborně řečeno erektilní dysfunkci.

manO erektilní dysfunkci se hovoří tehdy, když se porucha projeví v některém ze tří základních prvků, určujících kvalitu erekce, a to je schopnost dosáhnout erekce, dostatečné ztopoření penisu a schopnost erekci udržet. Příčiny přitom mohou být různé, jak fyzické, tak i psychické, vliv má také životní styl, stres nebo třeba požití alkoholu.

Téma erektilní dysfunkce je ovšem mnohem obsáhlejší, a proto pro vás už zanedlouho chystáme sérii článků. V nich vyjdou mimo jiné rozhovory s odborníky na téma erektilní dysfunkce, rady, jak problém řešit, nebo vaše příběhy ze života.

To vše teprve přijde. Už nyní však probíhá na našem webu redakční výzkum, do kterého se můžete zapojit i vy. Najdete ho TADY.

Svěřte se nám!

Setkal(a) jste se ve svém životě s tímto problémem? Máte zkušenosti ze svého okolí? Jak jste to řešil(a)? Pošlete nám svůj příběh, nebo příběh muže ve svém okolí. Tři zveřejněné příspěvky odměníme!

Zdroj: www.ulekare.cz

Čtěte také:

   
08.01.2014 - Problémy s erekcí - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [4] Maťa1 [*]

  No já jsem se někde dočetl že by to měl být ten nejsilnější. Mě fakt vyhovuje...super! Kup si ho a uvidíš...určitě zabere.

  superkarma: 0 19.03.2014, 10:55:07
 2. [3] Nick84 [*]

  Já jsem o něm už taky slyšel

  superkarma: 0 19.03.2014, 10:37:24
 3. [2] Kačik84 [*]

  My jsme ho teď taky dávali známému k narozeninám z recese, ale ukázalo se, že jsme mu udělali fakt velkou radost. I jeho přítelkyně si ho fakt pochvalovala, jak potom oslavenec vydržel dlouho.

  superkarma: 0 19.03.2014, 10:06:30
 4. [1] Maťa1 [*]

  Na poruchy erekce...co dodat..Teda pro mne určitě!

  superkarma: 0 19.03.2014, 09:54:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme