.

Portugalsko vás nezklame

Cestování

Portugalsko vás nezklame


Pro nás, obyvatele středu Evropy, je pobyt u moře tou nejideálnější dovolenou. Uznejte sami… Procházky po nekonečných písečných plážích, pohled na blankytně modré moře či západ slunce patří k okamžikům, ze kterých pak po celý rok čerpáme energii.

Přemýšlíte, kam byste se letos jeli podívat a kde to ještě neznáte? Tak v tom případě pro vás máme skvělý tip. Vyjeďte si do Portugalska a báječně si užijte svou dovolenou.

Pokud rádi surfujete, navštivte západní pobřeží, které omývá otevřený oceán a neustále zde fouká vítr (většinou studený), a zaručujeme vám, že svou zálibu si zde vychutnáte opravdu plnými doušky. A když občas vyměníte surf za pevné boty a vyjdete si do přírody, která je zde nádherná a divoká, nebude mít vaše dovolená chybu.

Jestliže ale patříte k většině, která má dovolenou u moře spojenou s koupáním v moři, opalováním, poznáváním kulturních a folklórních památek a zvyklostí, zamiřte na jižní pobřeží Portugalska. Do Algarve. Oceán zde není tak otevřený a celou oblast omývá Golfský proud. V červenci a srpnu zde teplota vody Atlantiku dosahuje 22 stupňů Celsia, což je v tak teplých klimatických podmínkách ideální teplota pro osvěžení.

Zde si přijdou na své úplně všichni. Milovníci kultury, rybaření, sportovního vyžití a také vaše děti, na které tu čeká nespočet zábavních parků, skluzavek, tobogánů a dalších zábavných atrakcí.

Dovolená v Portugalsku je zkrátka dobrá volba. Nebojte se změny a vyzkoušejte tuto nádhernou zemi, která vás určitě nezklame. Ne nadarmo se spousta návštěvníků znovu a znovu do Portugalska vrací.

Jestliže jste si již zaškrtli v kalendáři termín dovolené a připsali k němu “Portugalsko”, určitě navštivte CK Snailtravel. Její vysoce kvalifikovaní a ochotní zaměstnanci vám pomohou s výběrem té nejvhodnější destinace tak, aby byla vám a vaší rodině ušitá přímo na míru. Poskytnou vám vyčerpávající informace nejen o místě vašeho pobytu, ale i o administrativních záležitostech. Zkrátka - fundovaně se postarají o to, aby váš odjezd proběhl hladce a bez problémů a vy jste si mohli v klidu užívat své dny odpočinku na jednom z nejkrásnějších míst na světě.

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email internet@snailtravel.cz.

   
07.06.2005 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] brunhilda [*]

  sem se radovala, jak maji levny last minuty, jenze to byla cena pro deti!!! hehe

  superkarma: 0 17.06.2005, 11:56:53
 2. avatar
  [3] marcellina* [*]

  portugalsko zaziva nejsussi obdobi za poslednich 60 let sucho, sucho, vedro

  superkarma: 0 07.06.2005, 14:57:44
 3. avatar
  [2] Lilinka [*]

  Jojo, hned bych se tam vypravila, kdyby byl a penize.Ale pac neni ani jedno,tak radsi zustanu doma a budu se tesit na dovcu v Ceskem raji

  superkarma: 0 07.06.2005, 11:14:12
 4. [1] Evalota [*]

  Opravdu nádhera Měla jsem tu možnost,prošmejdit tuto zemi křížem,krážem a byla to pohádka .Pokud máte plné prasátko vřele doporučuji !

  superkarma: 0 07.06.2005, 08:11:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme